REKLAMA

W tych bankach będą problemy w weekend. Lepiej dobrze zaplanuj wydatki

Klienci kilku banków w ten weekend będą częściowo pozbawieni dostępu do usług. Jeśli masz konto w jednym z nich, to musisz się przygotować, że nie będziesz mógł wykonać niektórych czynności.

02.06.2023 15.05
W tych bankach będą problemy w weekend. Lepiej dobrze zaplanuj wydatki
REKLAMA

Banki najczęściej wykonują potrzebne prace serwisowe nocami w weekend, czyli w "najbezpieczniejszym" czasie - wykonywanie ich w środku tygodnia mogłoby powodować wiele problemów z brakiem dostęp do usług. W ten weekend niestety też nie obędzie się bez utrudnień dla klientów.

REKLAMA

Dwa duże banki z przerwami technicznymi w weekend. Brak dostępu do aplikacji

W ubiegły weekend klienci trzech dużych banków - ING Bank Śląski, Velo Bank i Paribas częściowo musieli spotkać się z trudnościami w zakupach online. Tym razem problemy mogą zauważyć użytkownicy, którzy korzystają z usług Santander Bank Polska oraz PKO Banku Polskiego.

REKLAMA

Największe utrudnienia czekają klientów banku Santander, ponieważ zaplanowano przerwę techniczną w nocy z 3 na 4 czerwca (sobota 23:00 - niedziela 6:30), ta więc będzie trwała 7,5 godziny. Przez ten czas większość usług nie będzie działać - w tym bankowość internetowa, aplikacja mobilna, przelewy natychmiastowe, płatność w sklepach internetowych przez Przelew24, BLIK oraz Kantor Santander. Dyspozycji klientów pozostanie na szczeście karta oraz bankomaty i wpłatomaty.

Dodatkowo posiadacze konta w PKO w niedzielę 4 czerwca od godziny 00:00 do 2:45 nie skorzystają z aplikacji IKO, iPKO biznes mobile, płatności zbliżeniowych telefonem oraz kodem BLIK. Natomiast w banku Credit Agricole w sobotę 3 czerwca od 8:00 do 14:00 nie będzie działał kantor walutowy w aplikacji CA24 Mobile.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA