REKLAMA

Utrudnienia w zakupach online w ten weekend. Sprawdź, czy w twoim banku też

Kilka banków w ten weekend będzie przeprowadzało prace serwisowe, które niestety mogą wpłynąć na dostępność usług po stronie użytkowników. W niektórych zakupy online okażą się znacznie utrudnione, choć nie niemożliwe.

26.05.2023 14.20
Utrudnienia w zakupach online w ten weekend. Sprawdź, czy w twoim banku też
REKLAMA

W przypadku aplikacji, stron internetowych i usług bankowych niezwykle ważne są uaktualnienia systemów. Mowa o bardzo wrażliwym oprogramowaniu, które raz na jakiś czas musi zostać sprawdzone. Niestety nierzadko jest to równoznaczne z brakiem dostępu do usług.

REKLAMA

W tych bankach mogą wystąpić utrudnienia z zakupami online w weekend

Kilka banków podało na swoich stronach internetowych, że w ten weekend mogą pojawić się problemy z dostępami do różnych usług (m.in. bankowości internetowych, Blika) w związku z pracami technicznymi. Oczywiście nie będą one trwały w godzinach szczytu, tylko w późniejszych.

Największe problemy napotkają klienci ING Banku Śląskiego, bo z soboty na niedziele w godzinach 23:30 do 6:00 nie skorzystają z bankomatów i wpłatomatów, Mojego ING, Blika, przelewów ekspresowych i płatności kartami wymagającymi potwierdzenia 3DSecure.

REKLAMA

Co więcej, w podobnych godzinach, bo od 23:50 do 6:00 użytkownicy Velo Banku nie będą mieli dostępu do aplikacji mobilnej i bankowości internetowej oraz nie skorzystają z Blika.

Natomiast klienci Banku Paribas na przełomie soboty i niedzieli w godzinach 22:00 do 0:30 nie zapłacą Blikiem, nie skorzystają z płatności mobilnych (w tym nie wyślą przelewu na telefon) i online. Dodatkowo Bank Pekao ma przeprowadzać prace techniczne, ale nie będą one miały wpływu na dostępność usług.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA