REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Galaxy Z Flip 4 i Galaxy Watch 5 kupisz taniej i na raty. Promocja w Plusie

Plus uruchomił ciekawą promocję, w ramach której można wyrwać składane smartfony Samsunga na raty 0 proc. w niezłych cenach. Do zestawu możemy dobrać zegarek Galaxy Watch w znacznie obniżonej cenie.

02.06.2023
18:30
Galaxy Z Flip 4 i Galaxy Watch 5 kupisz taniej i na raty. Promocja w Plusie
REKLAMA

Raz na jakiś czas zdarzy się oferta, która sprawia, że kupno planowanych wcześniej już sprzętów staje się znacznie bardziej opłacalne. Szczególnie gdy można rozłożyć płatność na raty i to bez dodatkowej prowizji. Ta jest z pewnością jedną z nich.

REKLAMA

Samsung Galaxy Z Flip 4 w świetnej cenie. A do tego można wziąć zegarek

Jak informuje nas Plus, operator odpalił nową promocję, w ramach której można zaoszczędzić trochę gotówki na składanych urządzeniach Samsunga. Pierwszym z nich jest Galaxy Z Flip 4, czyli popularna "klapka" koreańskiego giganta technologicznego. Ta w regularnej sprzedaży w wersji z 128 GB pamięci wbudowanej kosztuje 3799 złotych, a u Plusa można oszczędzić parę stówek.

Urządzenie dostaniemy bowiem w 12 ratach 0 proc. "w abonamencie", który tak naprawdę nic nie kosztuje - nie płacimy, nie korzystamy. Za sprzęt przyjdzie nam zapłacić łącznie 3499 zł (12 rat 262,48 zł + 349 zł na start), co nie dość, że pozwoli nam rozłożyć płatność na dłuższy okres, to jeszcze mamy urządzenie 3 stówki taniej.

źródło: Plus

Dodatkowo do sprzętu można dobrać w zestawie zegarek Samsung Galaxy Watch 5 40 mm, za który zapłacimy 699 złotych - takie połączenie zatem będzie kosztowało nas 4198 złotych w 12 ratach 0 proc. Kupując taki zestaw osobno, trzeba by było za niego zapłacić 5000 zł (smartfon 3800 zł, zegarek 1200 zł).

Jest też Galaxy Z Fold 5 w zestawie z Galaxy Watch 5 Pro

REKLAMA

Ponadto Plus uruchomił też ofertę na Samsunga Galaxy Z Fold 4 w wersji z 512 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej w zestawie z zegarkiem Galaxy Watch 5 Pro. Takie połączenie zostało wycenione na 7898 zł, co jest dobrą ofertą - sam smartfon w regularnej sprzedaży kosztuje ok. 7000 zł, a zegarek ok. 1800 zł.

Choć ta nie jest tak atrakcyjna, jak ta pierwsza, to z na szczęście również daje możliwość zaoszczędzenia kilkuset złotych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA