REKLAMA

Motorola Razr 40 Ultra na filmie. Ale cudo!

Już za kilka dni odbędzie się premiera najpiękniejszego składanego smartfonu tego roku, czyli Motoroli Razr 40 Ultra. Już dzisiaj do sieci trafił film, który pokazuje go z każdej strony. Nie mogę się napatrzeć na to małe dzieło sztuki.

25.05.2023 12.17
Motorola Razr 40 Ultra na filmie. Ale cudo!
REKLAMA

Motorola Razr 40 Ultra zadebiutuje 1 czerwca, ale już teraz wiemy o tym smartfonie praktycznie wszystko. Cechą wyróżniającą go będzie aż 3,6-calowy ekran zewnętrzny o rozdzielczości 1056 x 1066 pikseli, który zajmuje praktycznie całą powierzchnię przedniej klapki. Z poziomu tego wyświetlacza będziemy mogli zarządzać całym smartfonem i korzystać z niego praktycznie tak samo jak z rozłożonego.

REKLAMA

Pod ekranem znajdują się dwa aparaty o rozdzielczościach 12 (f/1.4) i 13 (f/2.2) megapikseli.

Procesor to Snapdragon 8+ Gen 1 współpracujący z 8 GB RAM. Pamięć na dane to przyzwoite 256 GB. Akumulator ma pojemność 3800 mAh i naładujemy go z mocą do 33 W.

Wewnętrzny ekran ma rozdzielczość 6,9 cala, jest to panel OLED o częstotliwości odświeżania 165 Hz i rozdzielczości 2400 x 1080 pikseli.

Cena urządzenia to około 1169 -1199 euro, więc nie jest tanio. Z drugiej strony znajdźcie mi taniego składanego smartfona, poczekam. Występuje w trzech kolorach - Czarny, niebieski i tegoroczny kolor Pantone - Viva Magenta.

A teraz przed państwem Motorola Razr 40 Ultra w całej okazałości

REKLAMA

Pod tym linkiem znajduje się 40-sekundowy film reklamowy. Udostępnił go niezawodny Evan Blass, ale z racji tego, że jego konto jest prywatne, to musicie skorzystać z tamtej strony, która nie bała się odpowiedzialności i wrzuciła ten film na swoją stronę.

Nie mogę się napatrzeć na ten smartfon. Jeżeli miałbym określić działania Motoroli w tym roku, to będzie to zamiatanie konkurencji. Nie rozumiem ludzi, którzy pójdą i kupią w tym roku składany smartfon innej firmy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA