REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Logitech Pro X 2 Lightspeed - legendarne słuchawki dla graczy wróciły w nowej wersji

Właśnie zadebiutowały Logitech Pro X 2 Lightspeed, czyli najnowsze słuchawki z popularnej serii sprzętu dla graczy. To bezpośredni następca niezwykle udanego, legendarnego wręcz modelu Pro X Lightspeed.

24.05.2023
16:41
Logitech Pro X 2 Lightspeed - legendarne słuchawki dla graczy wróciły w nowej wersji
REKLAMA

Logitech Pro X 2 Lightspeed debiutują na rynku. Drugie wydanie legendy

REKLAMA

Nowa generacja słuchawek Logitecha co prawda na pierwszy rzut oka wygląda zupełnie tak jak poprzednia, ale liczy się tu przede wszystkim wnętrze. Do modelu Pro X 2 Lighstpeed włożono 50-mm przetworniki PRO-G oparte na grafenie, które nie dość, że mają być znacznie lżejsze (zmniejszając masę całych słuchawek), to powinny zapewnić dobrą jakość dźwięku.

Do tego producent wykorzystał miękkie nauszniki, w środku których mamy piankę zapamiętującą kształt głowy. Dostępne są dwie wersje - pokryte sztuczną skórą oraz oddychającym welurem. Pałąk Pro X 2 Lightspeed również został pokryty sztuczną skórą. Do dyspozycji użytkownika jest odłączany mikrofon kardioidalny 6-mm dostosowany we współpracy z firmą Blue, znaną z mikrofonów Blue Yeti czy Blue Spark.

fot. Logitech

W kwestii łączności mamy tak naprawdę trzy opcje. Bezprzewodowo, poprzez Lightspeed z zasięgiem do 30 metrów, również bezprzewodowo Bluetooth oraz przewodowo za sprawą kabla audio z końcówką 3,5 mm. Akumulator ma oferować do 50 godzin pracy z technologią Lightspeed, a więc jest naprawdę solidnie.

REKLAMA

Cena niestety nie będzie niska

Cena? W Europie Logitech Pro X 2 Lightspeed mają kosztować 269 euro (ok. 1200 zł). Legendarne "jedynki" kosztują w naszym kraju 800 zł, a więc różnica w cenie jest znacząca.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA