REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Dziwaczny błąd w aplikacji Facebooka. Uważaj, czyj profil przeglądasz

Aplikacja Facebooka na smartfony ma pewien problem. Występuje w niej błąd, który powoduje automatycznie wysłanie zaproszeń do znajomych, jeśli wejdziemy na kogoś profil.

12.05.2023
16:43
Facebook i Instagram bezpieczniejsze dla nastolatków. Meta wprowadza ważne zmiany
REKLAMA

Błędy w aplikacjach Meta zdarzają się od czasu do czasu, lecz najnowszy wydaje się naprawdę dziwny. Lepiej nie wchodzić na profile osób, których z różnych przyczyn wyrzuciliśmy z grona znajomych, ponieważ wejście będzie równoznaczne z wysłanym zaproszeniem do znajomych.

REKLAMA

Lepiej nie wchodź na niektóre profile. Wyślesz im zaproszenie do znajomych

Problem został zauważony przez portal Android Authority i z dziennikarskiego obowiązku postanowiłem go sprawdzić na swoim smartfonie z Androidem. Okazało się, że ten również występuje u mnie i wielu innych użytkowników, także posiadaczy aplikacji Facebooka na iOS. Na samym Twitterze i Facebooku również pojawiło się wiele raportów w tej sprawie - jak wygląda bug, możecie zobaczyć na dołączonym tweecie użytkownika Oliver Cragg.

REKLAMA

Co ciekawe, błąd nie występuje na przeglądarkowej stronie Facebooka, więc wydaje się, że jest to problem aplikacji na urządzenia mobilne. Nie wiemy, co może być przyczyną takiego błędu, ale warto zaznaczyć, że Facebook jeszcze nie zaznaczył go na stronie znanych bugów.

Jeśli chcecie uniknąć przypadkowego dodania do znajomych osoby, której nie chcielibyście ponownie dodawać, lepiej nie wchodźcie na jej profil.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA