REKLAMA

Wynajmij smartfona, zamiast go kupować. Media Expert wprowadza nową usługę

Media Expert właśnie uruchomił naprawdę przydatną opcję. Sklep pozwoli nam wynająć smartfona na określony czas, co daje możliwość wymiany smartfona na najnowszy co rok za rozsądne pieniądze. 

19.04.2023 14.07
Wynajmij smartfona, zamiast go kupować. Media Expert wprowadza nową usługę
REKLAMA

W ostatnich latach bardzo modne zrobiło się wynajmowanie różnego sprzętu elektronicznego. Do istniejących już platform, które to umożliwiają, dołącza popularna sieć sklepów Media Expert, która wraz z firmą Gleevery uruchomiły opcję wynajmu sprzętu. Aby tego dokonać, będziemy musieli jednak wybrać się do sklepu stacjonarnego.

REKLAMA

Wynajem smartfonów w Media Expert. Co trzeba zrobić?

Aby wynająć sprzęt w Media Expert, należy wykonać kilka kroków. Usługa różni się od przykładowo Phox, który umożliwia zrealizowania wynajmu przez internet z możliwością dostawy. Tu wygląda to tak, że zamawiamy urządzenie na stronie mediaxpert.pl z płatnością i odbiorem w sklepie stacjonarnym, a na miejscu trzeba poinformować pracownika, że chcemy skorzystać opcji wynajmu.

Następnie sporządzana jest umowa na podstawie zeskanowanego kodu QR produktu, gdzie podajemy dane osobowe, a potem przychodzi zapłacić za pierwszy miesiąc. Do wyboru jest kilka opcji czasowych, na jakie wynajmujemy sprzęt - 1, 3, 6, 12 oraz 24 miesiące z zaznaczeniem, że opcja umożliwia wynajem jednego produktu, który jest oznaczony w sklepie plakietką Gleevery z kodem QR.

Wynająć możemy nie tylko smartfony, ale także laptopy, smartwatche, ekspresy do kawy, czy nawet kamery sportowe.

Samsung Galaxy S23 to tylko przykład smartfona, którego można wynająć w Media Expert
REKLAMA

Płatność odbywa się co miesiąc - są to stałe kwoty, a w razie niewystarczającej zdolności finansowej zostaniemy poproszeni o wpłatę dodatkowej kaucji zwrotnej. Przykładowo taki Samsung Galaxy S23 w wersji 8/128 to miesięczny koszt na poziomie 248 złotych, co wydaje się sensowną kwotą, szczególnie jeśli chcemy za rok wymienić smartfon na nowy.

Na stronie Media Expert znajdują się szczegóły i dodatkowe informacji dotyczące usługi.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA