1. Spider's Web
  2. Technologie

Jest dobry powód, żeby wrócić do Spotify. Serwis startuje z nową promocją

Spotify próbuje przyciągnąć do swojej oferty nowych użytkowników, uruchamiając nową promocję. Jeśli już nie korzystasz z usługi z aktywowaną subskrypcją Premium, to teraz masz szansę zaoszczędzić trochę gotówki na subskrypcji.

19.04.2023
20:32
spotify-live-koniec-kopii-clubhouse

W erze usług streamingowych Spotify zaraz obok Apple Music i YouTube Music są najpopularniejszymi platformami z muzyką. Użytkownicy mają ogromny wybór aplikacji, jednak Szwedzi nie dają za wygraną i ponownie kuszą swoich klientów. Zarówno powracających użytkowników, jak i tych, którzy jeszcze z premium nie korzystali.

Trzy miesiące Premium w cenie jednego

Spotify najwyraźniej chce ponownie zachęcić użytkowników, którzy przestali płacić za subskrypcję premium. Dla powracających bowiem została uruchomiona promocja, w której można zyskać trzy miesiące subskrypcji w planie Individual w cenie jednego. 

Oznacza to, że jeśli ktoś korzystał ze Spotify Premium, a już tego nie robi, to płacąc 20 złotych, zyska 3 miesiące słuchania muzyki bez reklam z możliwością dowolnego przewijania. To szansa na to, aby zaoszczędzić 40 złotych, co wydaje się sensowną opcją. 

Nowi użytkownicy Spotify mają jeszcze lepiej, ponieważ mogą zyskać trzy miesiące usługi zupełnie za darmo - również w planie Individual. To dobra opcja, żeby przykładowo przetestować możliwości szwedzkiej usługi strumieniowej, jeśli konkurencyjne platformy z muzyką nam nie pasują.

Najnowsze
Zobacz komentarze