REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

POCO F5 Pro nadciąga. Producent obiecuje, że odpali hipermoc

POCO F5 Pro ma zaoferować klientom, to co kochają najbardziej, czyli wydajność rodem z flagowca, ale w przystępnej cenie. Premiera urządzenia już 9 maja, ale już teraz poznaliśmy jego specyfikację. Wygląda lepiej niż dobrze.

27.04.2023
15:34
POCO F5 Pro nadciąga. Producent obiecuje, że odpali hipermoc
REKLAMA

Niemal topową wydajność ma zapewnić procesor Snapdragon 8+ Gen 1, czyli drugi najmocniejszy procesor ze stajni Qualcomma dostępny na rynku. W osiągach pomoże 12 GB RAM. Miejsce na dane to przyzwoite 256 GB. Ekran urządzenia ma rozdzielczość 6,67 cala, jest to AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz i rozdzielczości 3200 x 1440 pikseli.

REKLAMA

Zestaw fotograficzny składa się z trzech aparatów. Główny ma 64 megapiksele rozdzielczości i optyczną stabilizację obrazu. Towarzyszy mu aparat o rozdzielczości 8 megapikseli z obiektywem ultraszerokokątnym. Trzeci aparat makro ma rozdzielczość 2 megapiksele. Z przodu znajduje się kamera do selfie o rozdzielczości 16 megapikseli.

Akumulator POCO F5 Pro ma pojemność 5160 mAh i obsługuje ładowanie z mocą do 67 W.

Razem z POCO F5 Pro zadebiutuje POCO F5

REKLAMA

Będzie odrobinę słabszym urządzeniem, bo użyty procesor to Snapdragon 7+ Gen 2. Niestety specyfikacja tej wersji jest owiana tajemnicą. Ale za to wiemy, że oba urządzenia będą dostępne w Polsce.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA