Aplikacja PeoPay zmienia się nie do poznania. Teraz możesz ustawić własne tło

Lokowanie produktu: Bank Pekao S.A.

Aplikacja PeoPay Banku Pekao S.A. zyskała właśnie nowe możliwości personalizacyjne. Od dziś jej użytkownicy mogą nie tylko ustawiać skróty na pulpicie, ale również zmienić tło.

17.04.2023 12.14
Aplikacja PeoPay zmienia się nie do poznania. Teraz możesz ustawić własne tło

Bank Pekao zaprezentował nowość, która uprzyjemni korzystanie z aplikacji. Chodzi o możliwości personalizacji wyglądu PeoPay. Wcześniej użytkownicy mieli dostęp do ustawienia własnych skrótów i widżetów. Pod koniec ubiegłego roku klienci jednego z największych banków w Polsce otrzymali np. dostęp do widżetów dla produktów inwestycyjnych i programu Master Card Bezcenne Chwile.

Jak działa personalizacja wyglądu w aplikacji PeoPay?

Użytkownicy aplikacji mogą od dziś zmienić zarówno awatar, jak i tło. Zmianie ulegnie okno startowe widoczne przed zalogowaniem, jak i pulpit. 

Użytkownicy mają do wyboru 22 nowe motywy. 

10 z nich ma charakter gamingowy.

- Personalizacja sprawia, że aplikacja jest bardziej osobista, przez co klientom jest jeszcze łatwiej korzystać z naszych usług. Przełamujemy konwenanse, aplikacja mobilna może być taka jak chcą tego użytkownicy

– mówi Bartosz Zborowski, Dyrektor Departamentu Innowacji i Kanałów Zdalnych, Bank Pekao S.A.

Nowości w aplikacji w PeoPay.

To nie koniec nowości. Bank Pekao wprowadził w PeoPay oraz na Pekao24 możliwość zlecenia przelewu Sorbnet na kwotę poniżej 1 mln zł, który dotrze do odbiorcy w innym banku najpóźniej w ciągu godziny. Taka opcja przyda się przy przelewie dużej kwoty np. na zadatek, wadium czy zaliczkę.  

Z kolei klienci firmowi zyskali możliwość wskazania przyszłej daty realizacji w przypadku płatności podzielonej w przelewach do urzędów lub innych przelewach krajowych. 

Zmiany w aplikacji PeoPay udostępniane są stopniowo w AppStore, dla urządzeń Apple’a oraz w Google Play dla smartfonów z Androidem. Najnowsza wersja aplikacji nosi numer 4.36. 

Aplikacja PeoPay została już zainstalowana na 3,4 mln urządzeń. Bankowość elektroniczna Banku Pekao została doceniona w rankingu Instytucja roku 2023 w kategoriach „Najlepsza aplikacja mobilna”, „Najlepsza bankowość internetowa” oraz „Najlepszy zdalny proces otwarcia konta”.

Lokowanie produktu: Bank Pekao S.A.
Najnowsze