REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Świetna nowość. Bilety PKP Intercity już można kupić dzięki aplikacji Jakdojade

Jakdojade właśnie zyskało nową funkcję, która wreszcie uzupełnia pewien brak w aplikacji. Ta jeszcze bardziej ułatwi podróżowanie pociągami, ponieważ oprogramowanie da możliwość prostego zakupu potrzebnego biletu PKP Intercity.

25.04.2023
14:30
Świetna nowość. Bilety PKP Intercity już można kupić dzięki aplikacji Jakdojade
REKLAMA

Pod koniec ubiegłego roku w aplikacji Jakdojade pojawiła się wyszukiwarka połączeń kolejowych między miastami, lecz jak pisaliśmy w naszym artykule, jednej możliwości zdecydowanie zabrakło. Otóż chodziło o kupno biletów. Teraz twórcy aplikacji wreszcie postanowili uruchomić taką możliwość.

REKLAMA

Bilety PKP Intercity do kupienia w aplikacji Jakdojade. To świetna wiadomość

Jakdojade jest naprawdę popularną aplikacją, która pozwala ogarnąć komunikację miejską - pokazuje rozkłady autobusów, tramwajów i także pozwala łatwo wykupić odpowiedni bilet w zależności od trasy. Teraz natomiast rozwiązanie pozwoli na zakup biletów PKP Intercity, czego z pewnością brakowało.

Po wyszukaniu połączenia PKP Intercity wyświetli się nam przycisk „Kup bilet”, którego naciśnięcie przekierowuje na stronę przewoźnika, na której możemy kupić odpowiedni bilet dla tego połączenia. Funkcja jest już dostępna zarówno dla najnowszej wersji aplikacji na smartfony z systemem Android, jak i iOS.

REKLAMA

Użytkownicy, którzy korzystają ze strony internetowej Jakdojade.pl muszą się uzbroić w cierpliwość, ponieważ nowość zostanie im udostępniona dopiero w późniejszym czasie.

Dobrze, że finalnie taka funkcja trafiła - z pewnością w znaczny sposób ułatwi podróżowanie i ogarnięcie biletów potrzebnych na przejazd kolejami.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA