REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Jedna z najlepszych ostatnich gier właśnie została wydłużona. To dobra okazja do powrotu

Kto nie kojarzy God of War: Ragnarok? To zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najlepszych tytułów, które wyszły w 2022 roku. Jeśli masz za sobą rozegrane długie godziny w świecie gry, a czujesz niedosyt po ukończeniu jej „na maksa”, twórcy gry właśnie dali Ci powód do powrotu. Ta bowiem zyskała tryb Nowa Gra Plus!

06.04.2023
10:12
God of War Ragnarok PS4 PS5
REKLAMA

Nowa Gra Plus w God of War: Ragnarok. Powód, aby wskoczyć ponownie do gry

REKLAMA

Studio Santa Monica, które stoi za serią God of War wydało aktualizację do najnowszej części gier o Kratosie ciekawą aktualizację. Uaktualnienie Ragnaroka obecnie dostępnego tylko na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 5 wprowadza szereg pomniejszych zmian, w którym zdecydowanie największą jest omawiany dziś tryb Nowa Gra Plus. 

Ten oczywiście jest dostępny tylko dla tych, którzy przeszli główną fabułę, a potrzebują więcej wrażeń. Aktywacja trybu jest równoznaczna z zachowaniem dotychczasowego ekwipunku i umiejętności, jednak oferuje dodatkowe godziny w grze. Przeciwnicy stają się bardziej wymagający, a rozgrywka otrzymuje automatycznie nowe opcje.

REKLAMA

Zauważalną zmianą w Nowej Grze Plus God of War: Ragnarok jest możliwość przekroczenie wcześniejszego limitu poziomu - dotychczas był to 9, a ten teraz może jeszcze wzrosnąć do "plusa".

Poza Nową Grą Plus, gracze God of War Ragnarok otrzymają dostęp do nowych-starych broni - przykładowo zbroje Aresa i Zeusa z poprzedniej części.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA