REKLAMA

Jedna z najlepszych ostatnich gier właśnie została wydłużona. To dobra okazja do powrotu

Kto nie kojarzy God of War: Ragnarok? To zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najlepszych tytułów, które wyszły w 2022 roku. Jeśli masz za sobą rozegrane długie godziny w świecie gry, a czujesz niedosyt po ukończeniu jej „na maksa”, twórcy gry właśnie dali Ci powód do powrotu. Ta bowiem zyskała tryb Nowa Gra Plus!

06.04.2023 08.12
God of War Ragnarok PS4 PS5
REKLAMA

Nowa Gra Plus w God of War: Ragnarok. Powód, aby wskoczyć ponownie do gry

REKLAMA

Studio Santa Monica, które stoi za serią God of War wydało aktualizację do najnowszej części gier o Kratosie ciekawą aktualizację. Uaktualnienie Ragnaroka obecnie dostępnego tylko na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 5 wprowadza szereg pomniejszych zmian, w którym zdecydowanie największą jest omawiany dziś tryb Nowa Gra Plus. 

Ten oczywiście jest dostępny tylko dla tych, którzy przeszli główną fabułę, a potrzebują więcej wrażeń. Aktywacja trybu jest równoznaczna z zachowaniem dotychczasowego ekwipunku i umiejętności, jednak oferuje dodatkowe godziny w grze. Przeciwnicy stają się bardziej wymagający, a rozgrywka otrzymuje automatycznie nowe opcje.

REKLAMA

Zauważalną zmianą w Nowej Grze Plus God of War: Ragnarok jest możliwość przekroczenie wcześniejszego limitu poziomu - dotychczas był to 9, a ten teraz może jeszcze wzrosnąć do "plusa".

Poza Nową Grą Plus, gracze God of War Ragnarok otrzymają dostęp do nowych-starych broni - przykładowo zbroje Aresa i Zeusa z poprzedniej części.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA