REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Masz smartfon Samsunga i robisz nim dużo zdjęć? Sprawdź tę aplikację, zdziwisz się

Samsung zrobił ukłon wobec fanów mobilnej fotografii, udostępniając swoją aplikację do zdjęć Galaxy Enhance-X dla najnowszych smartfonów z serii Galaxy S23. Oprogramowanie wspiera sztuczna inteligencja, dzięki której kilku kliknięć ulepszymy nasze zdjęcia.

24.04.2023
17:58
Galaxy S23 - trzy modele, cztery kolory
REKLAMA

Co prawda, autorska aplikacja Samsunga jest już trochę na rynku - została wydana w połowie ubiegłego roku, lecz początkowa wersja oferowała dostęp tylko dla niektórych modeli Samsunga, w tym serii S22. Teraz także użytkownicy sztandarowych urządzeń koreańskiego producenta na rok 2023 mogą skorzystać z funkcji poprawiania zdjęć przy pomocy AI.

REKLAMA

Galaxy Enhance-X w nowej wersji już dla posiadaczy serii Samsung Galaxy S23.

Najnowsza wersja aplikacji Galaxy Enhance-X oznaczona numerem 1.0.55 (beta) jest już dostępna do pobrania przez sklep Galaxy Store dla użytkowników Samsunga Galaxy S23, S23+ oraz S23 Ultra - także w Polsce, co sprawdziliśmy na przykładzie modelu S23 Ultra.

Możliwości oprogramowania wydają się naprawdę ciekawe. Sztuczna inteligencja ulepszy nasze zdjęcia. Dostępnych jest kilka funkcji - m.in. usuwanie odbić, cieni, naprawa zniekształceń obiektywu, HDR, rozjaśnienie, wyostrzenie czy nawet zmiana zwykłego zdjęcia w portretowe.

Galaxy Enhance-X - tryb usuwania cieni przed i po (fot. Maciej Gajewski | Spider's Web)

Wszystko to możemy robić po kolei, wybierając tryby zgonie z potrzebami. Jest też przycisk Magia, który daje możliwość automatycznego dostosowania zdjęcia przez sztuczną inteligencję.

REKLAMA
Galaxy Enhance-X - HDR przed i po (fot. Maciej Gajewski | Spider's Web)

Samsung również poinformował, że pracuje nad tym, aby aplikacja w najnowszej wersji 1.0.55 trafiła do kolejnych urządzeń - w tym serii Galaxy S22, dla której jest dostępna starsza wersja apki. Oprogramowanie będzie dostępna także dla poszczególnych modeli z rodziny z dopiskiem A. 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA