REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

GrammarlyGO - apka, która poprawiała twoje błędy, teraz napisze za ciebie tekst

Swobodne przeskakiwanie pomiędzy stylami i generowaniem tekstu tak, jak ty byś go napisał? Grammarly zaskakuje swoją nową usługą, GrammarlyGO, która wkrótce nie tylko będzie sprawdzać, czy piszesz poprawnie, ale wręcz wyręczać cię w tym.

12.03.2023
19:35
GrammarlyGO - apka, która poprawiała twoje błędy, teraz napisze za ciebie tekst
REKLAMA

Modele sztucznej inteligencji generujące tekst to niezwykle przydatni kompani dla każdego, kto pracuje słowem - i nie tylko. Narzędzia takie jak Language Tool czy Trinka udowodniły, że modele językowe świetnie sprawdzają się przy analizie i poprawianiu błędów językowych.

REKLAMA

Grammarly, jedna z najpopularniejszych aplikacji do sprawdzania poprawności tekstu w języku angielskim, właśnie zyskuje integrację ze sztuczną inteligencją. I to nie byle jaką sztuczną inteligencją, bo dzięki udostępnieniu API przez OpenAI, Grammarly będzie wspomagane ChatGPT.

Takie będzie GrammarlyGO. Piszesz "nie przyjdę", a sztuczna inteligencja zamieni to w list formalny

9 marca Grammarly ogłosiło wprowadzenie nowej usługi: GrammarlyGO. Tak jak w przypadku ChatGPT, może ona generować tekst na podstawie krótkiej instrukcji tekstowej. Magia GrammarlyGO polega na tym, że SI będzie uczyć się na podstawie tego, co pisze użytkownik i w efekcie generować tekst w podobnym stylu.

REKLAMA

GrammarlyGO będzie także przerabiać tekst tak, aby wpasował się w dany styl. Na przykład, pisząc w stylu potocznym odmowną odpowiedź na zaproszenie, użytkownik może wydać aplikacji polecenie, by ta przerobiła tekst na styl formalny. GrammarlyGO może także rozwijać lub skracać tekst do określonej liczby znaków, lub słów.

Beta GrammarlyGO zagości na wszystkich urządzeniach, na których dostępne jest Grammarly w kwietniu bieżącego roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA