REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Najlepsza aplikacja na iPada z 2022 r. trafia na Androida. Jest prawie tak samo dobra

GoodNotes to znana i uwielbiana przez użytkowników aplikacja do tworzenia notatek. W listopadzie ubiegłego roku dorobiła się tytułu najlepszej aplikacji na iPady 2022 roku, a teraz również androidowej wersji. Jednak pierwsze testy pokazują, że przeportowanie GoodNotes zajmie deweloperom jeszcze trochę czasu.

07.03.2023
19:05
Najlepsza aplikacja na iPada z 2022 r. trafia na Androida. Jest prawie tak samo dobra
REKLAMA

W ofercie sklepu App Store dostępnych jest wiele aplikacji, które sprawiają, że posiadacze tabletów z Androidem z zazdrością patrzą na użytkowników iPada. Pixelmator, Sky Guide czy Workflow - a to tylko kilka z aplikacji, które są ekskluzywne dla tabletów Apple. Teraz jednak jedna z nich zyska również androidową wersję.

REKLAMA

Beta GoodNotes na Androida dostępna do pobrania. Jednak jest jeden mały haczyk

Mowa tu konkretnie o GoodNotes - aplikacji do tworzenia notatek, która została uznana za najlepszą aplikację na iPady 2022 roku (aczkolwiek aplikacja dostępna jest również na iPhone i komputery Mac). Twórcy GoodNotes uruchomili właśnie beta testy aplikacji, która według zapowiedzi ma trafić do sklepu Google Play jeszcze w tym roku.

Aplikacja GoodNotes na iPadzie. Źródło: GoodNotes

W przeciwieństwie do wersji na urządzenia Apple, beta androidowej wersji GoodNotes jest całkowicie darmowa. Jednakże obecnie do testów aplikacji mogą przystąpić jedynie posiadacze tabletów Samsung o przekątnej ekranu przynajmniej 8 cali, a samo urządzenie musi oferować przynajmniej 3 GB RAM.

Jak możemy przeczytać w serwisie Reddit, użytkownicy, którzy zdecydowali się na testy GoodNotes narzekają na działanie aplikacji, opisując ją jako "ekstremalnie lagującą" oraz wymieniając problemy ze wsparciem dla S Pen.

Ponadto same funkcje aplikacji są ograniczone, dając użytkownikom do dyspozycji nie więcej niż 20 wirtualnych notatników, brak wsparcia dla orientacji poziomej oraz jedynie trzy różne wielkości narzędzia do pisania.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA