REKLAMA

Discord dodał funkcję, o którą błagali użytkownicy. Są jednak i złe wieści

Aplikacje jednej z najpopularniejszych usług do tworzenia społeczności w końcu zyskały obsługę motywów interfejsu. Użytkownicy Discorda mogą już kolorować go wedle własnego uznania. Znaczy się, ci płacący użytkownicy.

18.03.2023 17.38
Discord motywy interfejsu
REKLAMA

Discord Themes, czyli motywy interfejsu dla aplikacji Discord, są już dostępne. Znaczy się, póki co dla beta-testerów nowych wersji aplikacji. Obsługa motywów ma jednak niebawem trafić i do produkcyjnego Discorda, a niecierpliwi mogą owe motywy już testować teraz (zalecamy cierpliwość i omijanie wersji beta).

REKLAMA

Na dziś dostępnych jest 16 różnych motywów, do wyboru. Discord twierdzi, że brak owych motywów był wskazywany przez użytkowników Discorda z jedną z większych wad tej aplikacji. Motywów z czasem ma przybywać. Niestety wygląda na to, że na dziś będą dostępne tylko te od twórców aplikacji. Wybór jest jednak dość szeroki. Problemem jest, niestety, co innego.

Motywy interfejsu tylko dla Discord Nitro.

REKLAMA

Wygląd aplikacji będą mogli zmieniać tylko abonenci płatnej wersji usługi. I to w ramach najdroższego Discord Nitro - skórki nie będą dostępne w tańszym Nitro Basic. Opłata za Discord Nitro to 10 dol. miesięcznie. Usługa jednak w ramach abonamentu oferuje znacznie więcej. I jest niezmiennie jedną z najpopularniejszych w swojej kategorii.

Poza oczywistością w formie możliwości tworzenia pokojów z czatami, płatny Discord to również możliwość wysyłania dużych plików, dużych wiadomości i strumieniowania wideo w jakości 4K przy 60 kl./s. Te zaawansowane funkcje przeznaczone są wyraźnie dla zaangażowanych członków społeczności. Możliwość ozdabiania aplikacji, miejmy nadzieję, trafi jednak z czasem do wszystkich. Zwłaszcza że Nitro i tak niebawem kusić będzie użytecznymi narzędziami wykorzystującymi SI.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA