REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

InPost otworzył właśnie sklep internetowy. Jeżeli potrzebujesz mebli z kartonu, ta oferta jest dla ciebie

InPost właśnie otworzył własny sklep internetowy. Jak na pozycję firmy na rynku, jego oferta jest dość... uboga.

20.02.2023
19:06
InPost otworzył własny sklep internetowy. Jeżeli potrzebujesz mebli z kartonu, ta oferta jest dla ciebie
REKLAMA

Firma znana przede wszystkim z postawienia w Polsce tysięcy popularnych Paczkomatów, co roku dostarcza dziesiątki milionów paczek, a znaczna część z nich to nic innego jak zakupy internetowe. InPost oprócz podbijania rynku dostaw poza miejscem zamieszkania oraz ekspansji na zagraniczne rynki ma także chrapkę na dostarczanie zakupów dosłownie swoich własnych klientów.

REKLAMA

InPost otworzył własny sklep internetowy. Co w nim znajdziemy?

20 lutego ruszył internetowy sklep InPost znajdujący się pod adresem outofthebox.pl. Out Of The Box oferuje w sumie 44 produkty w sześciu kategoriach: dom i ogród, dla dzieci, klocki, materiały do pakowania, ubrania oraz outdoor i sport.

Oprócz oczywistych produktów, które przydadzą się każdej osobie nadającej paczki z wykorzystaniem Paczkomatu, sklep oferuje także klocki, z których można złożyć sortownie, ciężarówkę lub Paczkomat z ciężarówką dostawczą.

 class="wp-image-3343205"

W sklepie znajdziesz także ubrania oraz gadżety do domu. Nie zabrakło także mebli z... kartonu. InPost klientom sklepu Out Of The Box oferuje m.in. fotel z kartonu, stół z kartonu oraz szafę z kartonu.

REKLAMA
 class="wp-image-3343208"

Dostawa zamówień jest bezpłatna dla zamówień powyżej 40 złotych. Powyżej tej kwoty klienci mają do wyboru Paczkomaty InPost za 5 złotych lub kuriera InPost za 10 złotych

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA