REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Tutaj pobierzesz Hogwarts Legacy przed premierą. Nie bądź mugolem

Jeśli na poważnie szykujecie się na premierę Hogwarts Legacy na PC i zamierzacie grać od samego startu, to lepiej wcześniej pobierzcie pliki gry. Steam udostępnił opcję preload w Hogwarts Legacy.

07.02.2023
10:54
Hogwart Legacy do pobrania
REKLAMA

Znacie to uczucie? Czekacie w napięciu na premierę gry, a gdy wybija godzina i ekscytacja przebija sufit... czeka was pobieranie 100 gigabajtów danych.

Po prawdzie w przypadku Hogwarts Legacy nie jest to 100, ale ponad 80 GB, ale różnica nie jest duża. W każdym razie gracze bez szybkiego internetu zanim złapią za czarodziejską różdżkę, to jeszcze sobie poczekają.

REKLAMA

Kilku wybrańców zdążyło już zapoznać się z przedpremierową wersją gry i pierwsze recenzje jeszcze bardziej podkręcają hype. Również my mieliśmy już okazję zagrać w Hogwarts Legacy, a o naszych wrażeniach możecie poczytać tutaj.

Pobierz Hogwarts Legacy na PC przed premierą

Na szczęście firma Warner Bros zmieniła swoje zdanie w sprawie opcji preloadu (możliwości pobrania plików gry przed premierą) i można już zacząć zasysanie Hogwarts Legacy na Steam.

Jeśli zamierzacie grać w Hogwarts Legacy na PC, nie zapomnijcie zapoznać się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi. Przypomnijmy, że gra na Steamie kosztuje 269 złotych, a wersji Deluxe już 309 złotych, a więc tanio nie jest.

Fani którzy zdecydowali się na zakup wersji Deluxe, zostaną jednak nagrodzeni wcześniejszym dostępem do gry, bowiem będą mogli warzyć mikstury już dzisiaj od godziny 19:00.

REKLAMA
 class="wp-image-3302202"

Czytaj też:

- EA słucha graczy, w Battlefield 2042 są już klasy. Od razu gra się lepiej
- Dead Space to cudowny remake. Jestem w szoku, jak straszna i zaskakująca to gra - recenzja
- Najlepsze gry na smartfony w uniwersum Warhammera 40k. Darmowe, ale uwaga na mikropłatności

Oficjalna premiera Hogwarts Legacy na PC, Xbox One X/S i PlayStation 5 odbędzie się już 10 lutego. Posiadacze konsol poprzedniej generacji będą musieli poczekać do 4 kwietnia, a Nintendo Switch aż do 25 lipca.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA