REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Najlepsze gry na smartfony w uniwersum Warhammera 40k. Darmowe, ale uwaga na mikropłatności

Oto najlepsze gry na telefony i tablety spod znaku Warhammera 40k. Warhammer 40,000 - w odróżnieniu od "zwykłego" Warhammera, który jest światem fantasy - osadzony jest w mrocznej przyszłości 40 milenium, gdzie zakuci w imponujące zbroje Kosmiczni Marines walczą z Chaosem zalewającym galaktykę.

15.01.2023
7:01
Darmowe gry Warhammerk 40000
REKLAMA

O Warhammerze 40,000 ostatnio zrobiło się głośno dzięki aktorowi Henry Cavillowi, który niespodziewanie pożegnał się z rolą Geralta z Rivii i przywitał z serialem Warhammer 40k, którego produkcją ma zająć się Amazon.

Jak na razie szczegóły serialu owiane są mgłą tajemnicy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by sięgnąć po gry z serii Warhammera 40,000.

REKLAMA

Oto wybrane przez najlepsze (i darmowe) gry z uniwersum Warhammera 40K na smartfony i tablety - zarówno w wersji iOS, jak i Android.

  • Warhammer 40000: Lost Crusade
  • The Horus Heresy: Legions
  • The Horus Heresy: Drop Assault
  • Warhammer 40,000: Freeblade
  • Warhammer 40,000: Space Wolf

Najlepsze darmowe gry Warhammer 40k na telefony

Nasza lista obejmuje pięć gier, które są przedstawicielami różnorodnych gatunków - znajdują się tu strategie, karcianki, gry taktyczne, a nawet strzelanki.

Warhammer 40000: Lost Crusade

Na początek strategia MMO połączona z taktycznymi walkami zarówno PvE, jak i PvP. W Lost Crusade naszym zadaniem jest rozbudowywanie imperialnej floty i podbijanie kolejnych terytoriów.

The Horus Heresy: Legions

The Horus Heresy: Legions jest dla odmiany karcianką i - sądząc po ocenach użytkowników - naprawdę udaną. Znajdziesz tu zarówno kampanie dla pojedynczego gracza, jak i możliwość rozgrywki z żywymi przeciwnikami.

The Horus Heresy: Drop Assault

Ponownie interesujące połączenie strategii - w której naszym zadaniem jest rozbudowa bazy oraz sił zbrojnych - oraz walk taktycznych. Możesz stanąć do walki zarówno po stronie Imperatora, jak sił heretyka Horusa.

Warhammer 40,000: Freeblade

Jeśli nie kręcą cię specjalnie gry strategiczne, a wolisz emocjonujące strzelanki, to w grze Freeblade możesz zasiąść ze sterami potężnego mecha i siać terror w sercach wrogów.

Warhammer 40,000: Space Wolf

Doskonała gra taktyczna, w której możesz toczyć walki zarówno w kompanii dla jednego gracza, jak i w trybie PvP.

Wszystkie wymienione gry można wypróbować za darmo, więc najprościej będzie je po prostu pobrać i sprawdzić, która z nich najbardziej odpowiada twoim gustom.

Czytaj też:

REKLAMA

Przypomnijmy jeszcze raz, że piszemy tu o grach darmowych (z mikropłatnościami) - a jeśli chodzi o płatne tytuły z pewnością warto wspomnieć o Warhammer 40,000: Mechanicus. Jest to stosunkowo nowa gra, która miała premierę w 2021 roku. Kosztuje ona około 45 zł, ale zamian otrzymujemy pełną produkcję bez żadnej dodatkowej zawartości - czy co gorsza waluty - do dokupienia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA