REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Sierotki po Stadii są tak atrakcyjne, że Ubisoft wyciąga po nie ręce

Stadia od tygodnia jest już oficjalnie martwa, ale to nie znaczy, że jej 14 użytkowników nie jest łakomym kąskiem dla innych. Ubisoft postanowił się nimi zaopiekować.

25.01.2023
8:01
Sierotki po Stadii są tak atrakcyjne, że Ubisoft wyciąga po nie ręce
REKLAMA

Trochę żartuję z tymi 14 graczami Stadii, bo podobno było ich znacznie więcej, ale i tak faktem jest to, że usługa nie cieszyła się zbytnią popularnością.

Nie będę streszczał co nie wypaliło, zwłaszcza że mamy już świetny tekst o przyczynach końca usługi Stadia. Pomimo tego Google ładnie rozliczył się z użytkownikami tej platformy streamingowej - zwrócił im środki za opłacony abonament, a dzięki ostatniej aktualizacji kontroler Stadii zyskał drugie życie, tym razem jako uniwersalny pad do gier.

REKLAMA
 class="wp-image-3138903"

Google Stadia jest już zamknięte, ale streaming ma się dobrze jak nigdy dotąd. Skoro więc zostali użytkownicy, których można nakłonić do wydania pieniędzy, to grzech się do nich nie uśmiechnąć. Pierwszym, który to zrobił jest francuski gigant

Ubisoft kusi sierotki po Stadii darmowym graniem

Ubisoft na poważnie wszedł w Stadię, ale teraz został sam na placu boju. W grudniu ogłosił, że gracze, którzy nabyli jego gry w zamykanej usłudze Google, będą mieli je dostępne po zalogowaniu się do swojego konta Ubisoft Connect, a dodatkowo przeniesiony zostanie ich postęp w grach.

Teraz deweloper postanowił wysłać maile byłym użytkownikom Stadii (a korzystającym z Ubisoft Connect), w których znajduje się zaproszenie do przetestowania darmowego miesiąca w GeForce NOW na poziomie Priority, który zapewnia sesje do 6 godzin, rozdzielczość do 1080p i do 60 FPS.

REKLAMA
 class="wp-image-2285574"

Miesiąc takiej usługi kosztuje 49 zł. Co więcej - osoby, które kupiły gry Ubisoftu za pośrednictwem konta Ubisoft Connect będą mieli te gry dostępne w GeForce NOW.

Trzeba się jednak spieszyć, bo kod promocyjny można zrealizować tylko do 31 marca tego roku. Można to zrobić na specjalnej stronie przygotowanej przez Ubisoft.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA