Konkurs: nazwa.pl ufunduje ci wakacje nad morzem i weekendowy pobyt w górach. Jak skorzystać?

Lokowanie produktu: Nazwa.pl

Tydzień dla dwojga w luksusowym hotelu w Sopocie? A może weekend w Zakopanem? Każdy, kto z powodzeniem poleci hosting nazwa.pl co najmniej trzem klientom firmowym, może liczyć na darmowy weekend w górach.

31.01.2023 09.26
Konkurs: nazwa.pl ufunduje ci wakacje nad morzem i weekendowy pobyt w górach. Jak skorzystać?

Firma nazwa.pl każdego roku organizuje konkurs dla swoich partnerów. Tym razem jest, pisząc kolokwialnie, na bogato. Każdy uczestnik konkursu, który z powodzeniem zrealizuje jego niewygórowane wymagania, będzie miał szansę wygrać weekend w Zakopanem.

By móc uczestniczyć w konkursie trzeba być już klientem nazwa.pl. Rozpatrywane będą bowiem wyłącznie polecenia dokonane za pośrednictwem Panelu Klienta. Jeżeli w wyniku takiego polecenia nazwa.pl zyska przynajmniej trzech nowych klientów, można się już szykować do wyjazdu w góry.

Od liczby skutecznych poleceń zależy forma wypoczynku. Laureat konkursu wygra wakacje nad morzem.

Wakacje marzeń w Sopocie za kilkanaście klików myszką

Osoba, z której polecenia zakupionych zostanie najwięcej usług hostingowych, przez klientów firmowych, otrzyma voucher na tygodniowy pobyt od 8 do 15 lipca 2023 r. dla dwóch osób w pięciogwiazdkowym hotelu Sofitel Grand w Sopocie. Należy więc zgromadzić w okresie od 23 stycznia do 31 marca 2023 r. jak najwyższą prowizję za rekomendowanie usług CloudHosting, CloudHosting WordPress, CloudHosting e-Sklep oraz CloudMail.

Tegoroczna edycja naszego konkursu pod względem nagród nie ma sobie równych. Dla każdego uczestnika, który poleci usługi hostingowe nazwa.pl minimum 3 firmom, mamy nagrodę gwarantowaną.

- informuje nazwa.pl

Każdy partner, który poleci usługi hostingowe nazwa.pl minimum trzem firmom, otrzyma voucher na weekend dla dwóch osób w czterogwiazdkowym hotelu w Zakopanem.

Przy czym zwycięzca konkursu może pojechać zarówno do Sopotu, jak i Zakopanego.

Nie tylko z powodu tego konkursu warto brać udział w programie partnerskim nazwa.pl

Każdy uczestnik programu partnerskiego nazwa.pl, otrzyma prowizję od każdej wpłaty za pierwszy okres abonamentowy zakupionych z jego polecenia usług. Jej wysokość może sięgać nawet 50 proc. Na realizację wypłaty nie trzeba czekać dłużej niż dobę. Firma nazwa.pl gwarantuje również prowizje (do 35 proc.) za odnowienie tych usług w kolejnych okresach abonamentowych.

Lokowanie produktu: Nazwa.pl
Najnowsze