REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Tak wygląda Samsung Galaxy A34. Gdzieś zgubił jeden obiektyw

Samsung Galaxy A34 to następca bardzo udanego modelu Galaxy A33. Do sieci wydostały się jego grafiki, dzięki którym możemy już zacząć snuć domysły na jego temat.

25.11.2022
21:06
Tak wygląda Samsung Galaxy A34. Gdzieś zgubił jeden obiektyw
REKLAMA

Oficjalna premiera Samsunga Galaxy A34 jest coraz bliżej, więc w najbliższym czasie możemy spodziewać się pierwszych danych technicznych, ale wyciek grafik może nam powiedzieć naprawdę sporo o kolejnej iteracji świetnie wycenionego modelu Samsunga. Nie wszyscy zdają sobie sprawy, ale to właśnie modele z serii Galaxy A są wręcz rozchwytywane przez klientów. Grafiki przedstawiające nowy model sugerują, że nowa odmiana również ma szansę na sukces.

REKLAMA

Samsung Galaxy A34 - grafiki zdradzają, czego możemy się spodziewać

Design telefonu jest ascetyczny, ale moim zdaniem to zaleta. Uwagę przykuwają zaokrąglone rogi. Poprzednik oferował ekran Super AMOLED, więc nie spodziewam się downgrade'u w tym zakresie - w końcu Samsung przyzwyczaił klientów serii Galaxy A do wysokiego standardu. Według przecieków ekran Samsunga Galaxy A34 ma 6,5 cala przekątnej i częstotliwości odświeżania 90 Hz.

Z tyłu zniknęła wyspa aparatów, wystają one teraz bezpośrednio z panelu, który na pierwszy rzut oka wygląda na szklany. Samsung Galaxy A33 oferował 4 aparaty, tutaj widzimy trzy oczka. Po prawej stronie urządzenia znajduje się przycisk głośności i przycisk zasilania. Telefon wyposażony jest w port USB-C i pojedynczy głośnik. Przecieki mówią, że rozmiar urządzenia będzie wynosił 161,3 mm x 77,7 mm x 8,2 mm.

REKLAMA

Poprzednik zadebiutował w marcu 2022 r., więc premiery Samsunga Galaxy A3 możemy spodziewać się w okolicach marca 2023 r.

* Zdjęcie główne - onleaks

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA