REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Rozdają internet 5G w prezencie. Warto przenieść numer do tego operatora

Nawet do 660 GB w cenie 330 GB. Promocja, w której można zyskać całkiem sporo gigabajtów, została przygotowana przez Premium Mobile. Wszyscy nowi klienci operatora, którzy przeniosą numer z innej sieci, otrzymają podwójną liczbę gigabajtów. Nie ma haczyków, a oferta dostępna jest do odwołania.

28.11.2022
17:30
Rozdają internet 5G w prezencie. Warto przenieść numer do tego operatora
REKLAMA

Podczas gdy Orange i T-mobile podnoszą ceny, działający na infrastrukturze sieci Plus Premium Mobile oferuje osobom przenoszącym numer niezwykle atrakcyjną promocję na start.

REKLAMA

Od 25 listopada wszyscy klienci, którzy przeniosą numer do Premium Mobile, otrzymają podwójną liczbę gigabajtów przez pierwsze trzy miesiące trwania umowy. Promocja dotyczy taryf Freedom2, Freedom3, Freedom4 i Freedom5 i zgodnie z deklaracjami operatora trwa do odwołania.

Podwójne GB od Premium Mobile. Nawet do 220 GB/miesiąc przez pierwsze trzy miesiące

Najtańsza taryfa Premium Mobile uwzględniona w promocji to Freedom2, w której za 24,70 złotych miesięcznie abonenci otrzymują 60 GB przez pierwsze trzy miesiące oraz 30 GB przez pozostały czas trwania umowy. Z kolei najtańsza taryfa zapewniająca połączenie w standardzie 5G to Freedom3, które kosztuje 29,70 złotych miesięcznie, w zamian oferując 80 GB przez pierwsze trzy miesiące i 40 GB po okresie promocyjnym.

 class="wp-image-3017697"

Oprócz tego każda taryfa oferuje rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych bez limitu.

REKLAMA

Co to jest Premium Mobile?

Premium Mobile to sieć wirtualna działająca na infrastrukturze sieci Plus. Operator na rynku obecny jest już od 2016 roku, a popularność zdobył nie tylko dzięki konkurencyjnym cenom - bowiem najtańszy abonament zaczyna się od 16,70 złotych miesięcznie. Przede wszystkim umowa z Premium Mobile podpisywana jest bezterminowo, a użytkownik może zrezygnować w dowolnej chwili.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA