1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

Właśnie trwa Audio Video Show 2022. Oto nasza relacja

Patronat medialny

Już 28, 29 i 30 października odbędzie się kolejna impreza Audio Video Show. Na przestrzeni ponad dwóch dekad wydarzenie doczekało się gigantycznej renomy i jest uznawane za drugą największą imprezę tego typu w całej Europie. Jeśli cenisz sobie obraz i dźwięk wysokiej jakości, nie znajdziesz lepszej okazji do sprawdzenia topowych sprzętów.

28.10.2022
15:55
Właśnie trwa Audio Video Show 2022. Oto nasza relacja

Audio Video Show to prestiżowa impreza organizowana w Polsce, która zdążyła urosnąć do rangi międzynarodowego wydarzenia. Trwające trzy dni targi są obecne w kalendarzu wszystkich liczących się producentów urządzeń audio-video. Zwłaszcza tych oferujących sprzęt z górnej półki, stawiając na niezwykle wysoką jakość dźwięku oraz obrazu.

W 2022 roku impreza Audio Video Show odbędzie się po raz 24. W ciągu ponad dwóch dekad wydarzenie stało się na tyle popularne, że jest dzisiaj drugą największą wystawą tego typu organizowaną na terenie całej Europy. Warszawę odwiedzi kilkuset (!) wystawców, w tym czołowi producenci sprzętów audio oraz wideo. Na oficjalnej stronie wydarzenia, w alfabetycznej sekcji poświęconej wystawcom, znajduje się już ponad 700 podmiotów.

Patronat medialny
Najnowsze
Zobacz komentarze