REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Nie tylko elektronika. Oto najlepsze promocje na Allegro z okazji Smart Week

10 października rozpoczął się Allegro Smart Week, podczas którego można upolować atrakcyjne produkty w promocyjnych cenach. Wiele z nich przeceniono nawet o połowę. Oto najlepsze.

12.10.2022
7:28
Allegro Smart Week
REKLAMA

Smart Week na Allegro to festiwal promocji. Na platformie można kupić nie tylko elektronikę czy sprzęt małego AGD, ale także produkty z kategorii Supermarket, Zdrowie i Uroda czy Kultura i Rozrywka.

REKLAMA

Nowe oferty pojawiają się codziennie, między 10 a 16 października. Z promocyjnych produktów mogą skorzystać wszyscy klienci, ale najlepsze zniżki dostępne są dla klientów usługi Allegro Smart. Dla nich rabaty sięgają nawet 50 procent.

Allegro Smart Week. Co kupisz taniej?

Każdego dnia Oferta promocyjna na Allegro Smart Week 2022 wzbogacana jest o kolejne produkty. Dziś polecamy m.in. kapsułki do prania Persil discs kolor 4w1 60 szt. Teraz możemy je kupić za 49, 99 złotych. Przecenione zostały z 79,99 złotych.

W czasie Allegro Smart Week tańsza jest również kawa ziarnista MK Cafe PREMIUM 1kg. Przeceniona została z 47, 99 złotych na 40 złotych.

Miłośniczki codziennej pielęgnacji powinny sięgnąć po płyn miceralny i serum Garnier Vitamin C, serum, płyn micelarny + eco pads gratis. W promocyjnej cenie kosztuje 42,99 złotych. Przeceniono go z 62,99 złotych.

Jest również coś dla fanów kultury. Na platformie eBilet można kupić bilet na musical Aida, oczywiście w promocyjnej cenie. Dzięki Allegro Smart Week możemy przeżyć niesamowite emocje i to o 20 procent taniej.

12 października rusza również promocyjna sprzedaż iPhone'a 12 64 GB. Smartfon Apple'a dostępny będzie za 3199 zł. W ofercie jest 810 sztuk urządzenia.

Allegro Smart Week. Jak można skorzystać z promocji?

Choć mnóstwo promocji podczas Smart Week dostępnych jest dla wszystkich, z tych najatrakcyjniejszych rabatów skorzystać mogą tylko uczestnicy programu Allegro Smart.

REKLAMA

Platforma przygotowała aż 3 rozmaite warianty tej usługi. Pierwsza jest darmowa, a w jej ramach otrzymujemy 5 darmowych dostaw do punktów odbioru. Druga opcja polega na tym, że płacimy 10,99 złotych za miesiąc. Możemy wtedy korzystać z darmowych dostaw bez limitu. Natomiast w 3 wariancie za 12 miesięcy płacimy 49 złotych.

Pakietem objętych jest aktualnie ponad 160 milionów ofert na Allegro, z czego zdecydowana większość z dostawą już dzień po zakupie, a wiele z nich nawet już tego samego dnia.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA