REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Allegro ma problemy z przyjęciem płatności. Kasa znika z konta, ale produkt nie jest opłacony

Trwa awaria płatności na Allegro. Użytkownicy próbujący dokonać zakupów nie mogą tego zrobić. Pieniądze "wychodzą" z konta, ale serwis nie przyjmuje płatności. Zgłoszenia sugerują, że problem dotyczy wielu metod płatności.

04.07.2022
11:51
Allegro: Awaria płatności. Pieniądze znikają z konta, zapłaty brak
REKLAMA

W przypadku członka naszej redakcji sklep nie przyjął płatności za pomocą Apple Pay - konto było podpięte do mBanku. Bank potwierdza, że środki wypłynęły, ale Allegro nie uznaje transakcji za zrealizowaną. Pojawia się następujący komunikat:

REKLAMA
 class="wp-image-2243997"

Awaria płatności na Allegro. Pieniądze znikają z konta

Podobne zgłoszenia dotyczące awarii płatności na Allegro znaleźć możemy w mediach społecznościowych. Dotyczą wirtualnych portfeli, Allegro Pay oraz transakcji za pomocą Blika.

Allegro Pay - czym jest i jak działa? Wszystko, co musisz wiedzieć

Google pay, płatność kartą i przelewem nie działa. Kasa z konta zeszła, a w systemie jest cały czas "płatność w toku" - napisał jeden z użytkowników na Facebooku.

- Badamy tę sprawę i najmocniej przepraszamy za utrudnienia. Jeśli miałeś problemy z płatnością, koniecznie napisz do nas na priv - odpowiedziała osoba odpowiedzialna za prowadzenie oficjalnego konta Allegro na Facebooku.

REKLAMA

Ta sama awaria zgłaszana jest na stronie downdetector.pl. Co ciekawe, serwis odnotowuje też komunikaty o kłopotach mBanku. Być może niektórzy uznali, że wina leży po stronie banku, choć nie możemy wykluczyć również sytuacji, że sprawy są powiązane.

Jeden z komentujących na Allegro odpowiedział, że płatność nie jest akceptowana także wtedy, gdy środki pochodzą z innych banków. Wygląda więc na to, że to Allegro zmaga się z awarią.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA