REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Awaria Revoluta. Użytkownicy alarmują: "Pieniądze z konta zniknęły i nie ma ich nigdzie"

Trwa awaria Revoluta. Użytkownicy usługi twierdzą, że z ich kont znikają pieniądze. Według przedstawicieli firmy awaria jest tymczasowa i wkrótce wszystko będzie w porządku.

06.06.2022
13:46
revolut blokada kont ukraina
REKLAMA

Użytkownicy z Polski i innych krajów informują o poważnej awarii usługi Revolut. Pieniądze zdają się znikać z konta, nie jest też możliwe zalogowanie użytkownika, jeżeli ten wcześniej się wylogował. Problem ponoć jest już usuwany.

REKLAMA

Awaria usługi pocztowej, muzycznej czy filmowej może rodzić irytację, z rzadka większe problemy. Odcięcie dostępu do finansów jest już problemem znacznie poważniejszym. A właśnie z nim aktualnie mierzą się klienci Revoluta, którzy mają poważny kłopot z uzyskaniem dostępu do swoich finansów. Awaria jest tymczasowa i jeżeli wierzyć przedstawicielom firmy w mediach społecznościowych, niebawem powinna ustąpić. To jednak marna pociecha dla tych, którzy potrzebują środków tu i teraz.

Czytaj też:

Revolut ma awarię. Nie działają przelewy, doładowania, czasem też sama aplikacja

Revolut na razie oficjalnie nie odnosi się do awarii (mimo pytań na social mediach ze strony przedstawicieli mediów i samych klientów), więc jeszcze nie wiadomo, co jest przyczyną. Po prawdzie nawet nie do końca możemy wylistować, co działa w usłudze, a co nie.

Bazując na doniesieniach z Twittera, próba zasilenia konta środkami płatniczymi kończy się wyparowaniem tychże środków. Znikają z konta, ale nie pojawiają się na Revolucie. Wiele osób skarżyło się też, że ich płatność w sklepie została odrzucona mimo odpowiedniej ilości środków. Jeszcze inni zauważają, że nie mogą się zalogować do aplikacji.

 class="wp-image-2207931"
Revolut odmawia posłuszeństwa. Poważna awaria

W ramach własnego doświadczenia spróbowaliśmy zasilić konto Revolut kwotą 50 zł, wykorzystując do tego mechanizm Apple Pay. Środki pojawiły się na revolutowym koncie, ale z kilkuminutowym opóźnieniem. Zawsze pojawiają się błyskawicznie, niemal od razu. Z kolei na innym iPhonie aplikacja przestała działać.

REKLAMA
REVOLUT - wszystko, co musisz wiedzieć o nowej usłudze

Czekamy na oficjalne wyjaśnienia ze strony firmy. Na chwilę obecną możemy tylko ostrzec klientów Revoluta, by nie planowali dziś ważnych wydatków ze środków zgromadzonych w usłudze. Lepiej dziś wykorzystać inny środek płatności i założyć, że awaria będzie trwać do końca dnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA