REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Samsung zrobił składany smartfon z Pokemonami. Spełnienie marzeń prawdziwego geeka

Jakby składany smartfon sam w sobie nie był dość wyjątkowy, Samsung postanowił wypuścić na rynek wyjątkową edycję specjalną, na widok której mocniej zabije serduszko każdego geeka, a już na pewno każdego geeka pamiętającego lata 90’. Galaxy Z Flip 3 Pokemon Edition wziął mnie z zaskoczenia i zalał falą nostalgii.

20.04.2022
7:55
Galaxy Z Flip 3 Pokemon Edition to spełnienie marzeń geeka
REKLAMA

W przeciwieństwie do kilku moich redakcyjnych kolegów, moja fascynacja Pokemonami przeminęła lata temu. Kiedy jednak zobaczyłem grafikę promującą nową edycję specjalną telefonu Samsunga, przypomniały mi się godziny spędzone na oglądaniu anime, zbieraniu kart i tazosów, i nagle naszła mnie przemożna ochota odkurzenia starego Nintendo DS-a z kopią Pokemon Diamond, by złapać je wszystkie.

REKLAMA

Samsung Galaxy Z Flip 3 Pokemon Edition to spełnienie marzeń prawdziwego geeka.

Trudno mi sobie wyobrazić lepszą kombinację dla geeka/nerda niż składany smartfon, do tego w edycji specjalnej z kultowej gry i anime. Już sam w sobie Galaxy Z Flip 3 jest telefonem tylko dla największych entuzjastów, którzy są gotowi żyć na co dzień ze specyfiką składanego smartfona i godzić się na kilka kompromisów tylko po to, by z podniesionym czołem i ogromną satysfakcją robić „klap!”.

Edycja specjalna na grafice promującej zapowiada się wspaniale. Choć smartfon pozostał bez zmian (przynajmniej na pierwszy rzut oka), to Samsung dorzuca do opakowania szereg gadżetów przyprawiających geeków o szybsze bicie serca. Samo opakowanie telefonu, zamiast nudnej czarnej farby z literką „Z” na froncie jest stylizowane na pokeball. Na pokeball stylizowany jest również dołączony do zestawu uchwyt pop-socket.

Galaxy Z Flip 3 Pokemon Edition class="wp-image-2141238"
Galaxy Z Flip 3 Pokemon Edition

Do tego w zestawie znajdziemy jeszcze kilka innych gadżetów - etui stylizowane na pokedex, breloczek z ogonem Pikachu, przezroczyste etui z wymienną grafiką przedstawiającą tegoż pokemona oraz kilka kart kolekcjonerskich. Na grafice promocyjnej widzimy zestaw popularnych pokemonów, które kojarzy każdy, nawet jeśli nigdy nie oglądał anime czy nie grał w gry:

  • Bulbasaur
  • Charmander
  • Squirtle
  • Snorlax
  • Pikachu
  • Mew

Nie wiadomo, czy w każdym zestawie Galaxy Z Flip 3 Pokemon Edition znajdzie się ten sam komplet kart, czy może Samsung przemiesza zestawy.

Edycja specjalna Pokemon jest dokładnie tym, czego potrzebujemy.

Pisałem to już kiedyś w kontekście Oppo Ace 2 EVA, bazowanego na anime Neon Genesis Evangelion, ale z przyjemnością się powtórzę: potrzebujemy edycji specjalnych smartfonów. Telefony są dziś jak czajniki - nikt się nie ekscytuje kupnem nowego czajnika (no chyba, że to nowy, piękny, matowo czarny Fellow Stagg...) i wymienia go na nowy dopiero wtedy, gdy stary się zepsuje. Edycje specjalne pozwalają tchnąć nieco ducha w tę skostniałą ostatnimi czasy kategorię produktów, a połączenie najbardziej ekscytującego telefonu ubiegłego roku z legendarną marką to strzał w dziesiątkę. Więcej takich!

Niestety składanego Samsunga w etui z pokedexem nie będzie się dało kupić ot tak w sklepie. Edycja specjalna będzie dostępna od 25 kwietnia 2022 r. wyłącznie w Korei Południowej. Nie znamy też jeszcze przewidywanej ceny, ale można się spodziewać, że tanio nie będzie, więc raczej niewiele osób zdecyduje się na zakup w ojczyźnie Samsunga, a co dopiero na import tego wyjątkowego urządzenia z zagranicy.

REKLAMA

Pozostaje się więc pogodzić z faktem, że raczej nie kupimy Galaxy Z Flip 3 Pokemon Edition. Nikt nam jednak nie broni wzdychać i patrzeć tęskno, mrucząc pod nosem I wanna be the very best, like no one ever was.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA