REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Świeża porcja gier za friko. Odbierz je w Epic Games Store

Jak co tydzień Epic Games sypnął darmowymi grami, które możemy dodać do biblioteki, by nigdy w nie zagrać. Jakie gry za darmo możemy odebrać tym razem?

22.04.2022
5:55
Gry za darmo
REKLAMA

W ubiegłym tygodniu Epic rzucił graczom prawdziwą gratkę – znakomita strategia turowa XCOM 2 była dostępna w najuczciwszej z cen i jeśli ktoś nie pobrał tego gratisu z Epic Games Store, może tylko żałować. W tym tygodniu wybór gier nie jest tak ciekawy, ale niewykluczone, że komuś darmowe propozycje przypadną do gustu.

REKLAMA

Darmowe gry w Epic Games Store - co pobierzemy w tym tygodniu?

Tym razem Epic raczy przedstawicieli pecetowej rasy panów odrobiną horroru i odrobiną drobiu... tzn indykiem. Tzn grą niezależną.

Darmowe gry w Epic Games Store class="wp-image-2145390"
Darmowe gry w Epic Games Store

Pierwszą propozycją jest Amnesia: Rebirth szwedzkiego studia Frictional Games, odpowiedzialnego m.in. za kultową Prenumbrę i Amnezję: Mroczny obłęd. Nowa Amnesia z 2020 r. nie zbiera aż tak dobrych ocen jak poprzednia odsłona, ale to nadal kawał solidnego, pierwszoosobowego horroru, w którym można się wystraszyć.

Dla złapania oddechu od przerażenia Epic proponuje całkiem przyjemnie wyglądającego indyczka Riverbond. W wokselowy świat możemy zagłębić się sami lub w czteroosobowej ekipie w trybie kooperacji.

REKLAMA

Wszystko pięknie, tylko kiedy w to grać?

Podobno od przybytku głowa nie boli, a darmowych gier nigdy za wiele, ale ostatnio coraz częściej łapię się na tym, że dodaję w Epic Games Store darmówki, w które nigdy nie zagram, nawet gdybym miał na to czas. Nie przeczę, że miło jest mieć ogromną bibliotekę gier, na którą nie wydałem choćby złotówki, ale dawno minął już czas, gdy dodawałem każdą darmówkę otrzymaną Epic Games Store. Tym razem też mówię pas, bo żadna z gier, które od dziś do 28 kwietnia możemy pobrać, nie leży w kręgu moich zainteresowań. Jeśli jednak lubujesz się w pierwszoosobowych horrorach lub kooperacyjnych indykach – śmiało. Od dodania do biblioteki nowej pozycji dzielą cię tylko dwa darmowe kliknięcia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA