REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Wiedźmin: Pogromca Potworów z aktualizacją na Walentynki. Tym razem zapolujesz na miłość

Studio Spokko przygotowało następną aktualizację do gry Wiedźmin: Pogromca Potworów. Tym razem gracze zapolują na miłość, biorąc udział w tematycznym wydarzeniu sezonowym z okazji Walentynek.

09.02.2022
19:51
Wiedźmin: Pogromca Potworów z aktualizacją na Walentynki
REKLAMA

Po tym, jak do gry Wiedźmin: Pogromca Potworów trafiły tygodnie potworów oraz zadania czasowe, Spokko postanowiło dodać do aplikacji odrobinę miłości. Stąd tematyczna aktualizacja walentynkowa, rozszerzająca bezpłatną produkcję na telefon o nowe przedmioty oraz wyzwania. Będziesz polował na miłość, ale potworów też nie zabraknie.

REKLAMA

Sezon Miłości w grze Wiedźmin: Pogromca Potworów to okazja do spotkania sukkuba i wymiany słodkościami.

 class="wp-image-1792489"

Pod tytułem Sezon Miłości skrywa się nowe wyzwanie czasowe, trwające do 15 lutego 2022 roku. W ciągu kilku następnych dni celem zadań zostaną doskonale znane fanom Wiedźmina sukkuby. Będziemy musieli oprzeć się uwodzicielskiej mocy kuszących demonów, realizując zlecenia mistrza wiedźmińskiego.

REKLAMA

W trakcie Sezonu Miłości warto okazać odrobinę uczucia znajomym, wymieniając się paczkami. Podarki otrzymane do 15 lutego mają zawierać liściki miłosne, czekoladki czy perfumy. Oferują one unikalne wzmocnienia podczas rozgrywki i walki. Takie przedmioty możemy trzymać w ekwipunku nawet po zakończeniu wydarzenia czasowego, np. jako pamiątka świadcząca o udziale w evencie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA