REKLAMA

Rewelacyjna styczniowa oferta w Amazon Prime. Jedi Fallen Order za darmo

Amazon Prime kosztuje zaledwie 49 zł na cały rok, a z nowym miesiącem powraca z jeszcze lepszą ofertą. W styczniu do usługi dołącza 9 gier, w tym Star Wars Jedi: Fallen Order, które dostajesz na stałe bez żadnych dopłat.

04.01.2022 07.06
Star Wars Jedi Fallen Order za darmo w Amazon Prime
REKLAMA

Styczniowa oferta Amazon Gaming jest wybitnie ciekawa, bo w ramach niesłychanie niskiego abonamentu (koszt to ok. 4 zł miesięcznie) dostajemy na stałe aż dziewięć gier. Wystarczy w ciągu stycznia przypisać je do konta, a będziemy mogli grać w nie już zawsze. Najważniejszym styczniowym tytułem jest Star Wars Jedi: Fallen Order.

REKLAMA

Star Wars Jedi: Fallen Order w Amazon Prime Gaming do odebrania za darmo.

Gra ma już co prawda dwa lata, ale przez ten czas nie zestarzała się ani odrobinę. Do dziś pozostaje najlepszym tytułem ze świata Gwiezdnych wojen od ponad dekady. Gra została wydana przez EA, ale nie przypomina żadnego innego współczesnego tytułu tej firmy. Jedi: Fallen Order to zamknięta przygoda dla jednego gracza. W starym dobrym stylu, czyli bez żadnych mikropłatności i innych mechanizmów, które w ostatnich latach gracze znienawidzili.

Tytuł potrafi by wymagający, ale jest przy tym sprawiedliwy. Mechanika nieco przypomina Dark Souls, ale bez obaw, bo nawet niedzielny gracz poradzi sobie z przejściem gry. Z kolei osoby lubiące wyzwania i trudne walki będą zachwycone, szczególnie na wyższych poziomach trudności.

Jednocześnie warto przypomnieć, że w Star Wars Jedi: Fallen Order dało się już zagrać w niskiej cenie, bo gra jest częścią Xbox Game Pass Ultimate. Ta usługa kosztuje 55 zł miesięcznie, ale czasami jest dostępna w promocji za jedyne 4 zł za miesiąc, ale w takim wariancie mieliśmy tylko miesiąc na przejście gry. W Amazon Prime Gaming dostajemy tytuł na stałe, a możemy go przypisać do konta Origin. Gra w ramach usługi Amazona jest dostępna tylko na PC.

Star Wars Jedi: Fallen Order to najgłośniejszy tytuł stycznia, ale oferta Amazona na ten miesiąc obejmuje łącznie 9 tytułów:

  • Star Wars Jedi: Fallen Order
  • Total War: Warhammer
  • World War Z: Aftermath
  • Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
  • WRC 7 FIA World Rally Championship
  • Paper Beast - Folded Edition
  • In Other Waters
  • Two Point Hospital
REKLAMA

Amazon Prime można kupić za 49 zł rocznie.

Darmowe gry są częścią usługi Amazon Prime Gaming, która wchodzi w skład Amazon Prime. Jest to abonament, który w Polsce kosztuje zaledwie 49 zł za cały rok, a poza wspomnianą usługą gamingową zawiera też darmowe dostawy z Amazona oraz dostęp do usługi Amazon Prime Video.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA