Rewelacyjny design, zero odcisków palców. Huawei nova 9 wyznacza nowy trend na rynku

Lokowanie produktu: Huawei

Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie kto cię stracił - taki cytat przychodzi mi do głowy, gdy myślę o matowych obudowach telefonów. Wystarczy sobie przypomnieć jak kilka lat temu wszyscy się ekscytowali błyszczącymi szklanymi, obudowami telefonów. Szkło naprawdę wygląda premium. Przynajmniej do momentu, kiedy nie dotknie dłoni.

27.11.2021 16.21
Rewelacyjny design, zero odcisków palców. Huawei 9 wyznacza nowy trend na rynku

Każdy telefon ze szklaną obudową wygląda wprost rewelacyjnie na każdej grafice, plakacie, animacji. Idealnie załamujące się światło, blask, refleksy, nawet temperatura podczas dotyku. Czego chcieć więcej? Odpowiedź na to pytanie poznajemy już po kilku pierwszych minutach korzystania z telefonu ze szklaną obudową. Chcemy się napatrzeć na jego elegancki wygląd, obracamy go w dłoni, patrzymy na plecki i w tym momencie dopada nas rzeczywistość.

Zamiast lśniącej tafli szkła widzimy istny raj dla każdego specjalisty od daktyloskopii. Cała obudowa pokryta jest odciskami palców i naprawdę nieprzyjemnie wyglądającymi smugami. Czar pryska jak ręką odjął i… zaczynamy szukać w Internecie etui. Cała estetyka produktu, w którą tysiące godzin pracy włożyli inżynierowie tworzący urządzenie chowamy bardzo często na zawsze w etui za kilkadziesiąt złotych.

 class="wp-image-1905035"

Oczywiście można ze sobą nosić w kieszeni ściereczkę z mikrofibry (z nadrukowanym logo producenta) i szybko przetrzeć telefon, aby wyglądał nieco bardziej estetycznie. W rzeczywistości jednak po przetarciu weźmiemy go w rękę i kilkadziesiąt sekund później będzie tak samo brudny, jak wcześniej. Takiego zadania mógłby się podjąć co najwyżej Syzyf, gdyby z mitologii przetransportować go do XXI wieku. Poza tym osoba, która w towarzystwie wyciąga ściereczkę, aby wyczyścić swój telefon, wygląda co najmniej niepoważnie.

Taki absurd to już przeszłość

 class="wp-image-1905029"

Mamy jednak 2021 rok, producenci zrozumieli już swój błąd i powoli możemy obserwować powrót do telefonów, których nie trzeba chować w tandetnym etui. Weźmy na przykład takiego Huaweia nova 9. Najnowszy produkt marki Huawei to najlepszy dowód na to, że możemy mieć rewelacyjny, niezwykle estetyczny telefon, który po prostu żadnych odcisków palców się nie boi.

Niezależnie od tego, czy wybierzemy połyskujący i mieniący się odcieniami model błękitny, czy bardziej klasyczny i elegancki czarny, odcisków palców na nim nie doświadczymy. Dzięki temu telefon w każdej sytuacji pozostaje czysty i elegancki. 

huawei-nova-7 class="wp-image-1905038"

Trudno mi sobie wyobrazić, aby komukolwiek mogło przejść przez myśl, aby tak estetyczny telefon choćby na sekundę wkładać w etui. Nie ma ono tutaj żadnego uzasadnienia.

Jestem przekonany, że maksimum szaleństwa na błyszczące szkło w obudowach telefonów mamy już za sobą. Dopóki jakakolwiek firma nie opracuje gładkiego szkła, które nie przyjmuje żadnych odcisków palców, nawet mi przez myśl nie przyjdzie, aby skusić się na szklany telefon. Jakby nie patrzeć mało kto dzisiaj zwraca uwagę na to, kto ma jaki telefon.

Dobrze zaprojektowana, atrakcyjna i estetyczna obudowa to jednak wciąż coś, co niesamowicie zwraca uwagę. Huawei nova 9 w każdej sytuacji przyciągnie uwagę rozmówcy, bowiem wyciągając go z kieszeni możemy być pewni, że wygląda tak, jakbyśmy go właśnie wyciągnęli z opakowania. I tak powinno zostać.

Wygraj Huawei nova 9!

Przypominamy, że do końca miesiąca na naszym kanale YouTube trwa konkurs, w którym możecie wygrać Huawei nova 9. Zasady konkursu są proste: napisz w komentarzu pod filmem, jak powinniśmy przetestować smartfon Huawei nova 9. Wybierzemy najbardziej kreatywny pomysł i nagrodzimy autora nowym smartfonem Huawei nova 9. Konkurs trwa do 30.11.2021 r. do godz. 23:59. Zwycięzcę wyłonimy na początku grudnia.

Lokowanie produktu: Huawei
Najnowsze