1. Spider's Web
  2. Technologie

GSK Tech Global Centre w Poznaniu rekrutuje! Ponad 100 nowych ofert pracy czeka w największym centrum technologicznym GSK

Lokowanie produktu: GSK

GSK Tech Global Centre w Poznaniu otwiera nowe możliwości, poszerzając skalę działań w Poznaniu. To oferty pracy dla kandydatów na każdym etapie kariery zawodowej. Od juniorów, seniorów, aż po dyrektorów. To wszystko dzięki kolejnemu etapowi rozwoju tego największego na świecie centrum technologicznego GSK.

30.11.2021
21:00
GSK Tech Global Centre w Poznaniu rekrutuje! Ponad 100 nowych ofert pracy czeka w największym centrum technologicznym GSK

GSK Tech rekrutuje!

Nieczęsto się zdarza, aby jedna firma prowadziła w tym samym czasie tak wiele różnorodnych rekrutacji. Atrakcyjne oferty obejmują wiele stanowisk:

  • Product Manager,
  • Product Owner,
  • System & Configuration Expert,
  • Product Expert,
  • DevOps Expert,
  • i wiele innych.

Tak duży przekrój ofert jest możliwy dzięki szerokiej skali działania GSK Tech. Zespoły pracujące w centrum zajmują się tworzeniem i rozwojem platform oraz narzędzi dla 9 obszarów biznesowych.

To ogrom ciekawych możliwości i projektów, obejmujących m.in.:

  • wspieranie procesów badawczo-rozwojowych nad nowymi lekami,
  • wspomaganie nowoczesnego zarządzania produkcją leków w fabrykach zlokalizowanych na całym świecie,
  • monitoring i wsparcie systemu dystrybucji i logistyki leków w ujęciu globalnym.

Jak przyznaje Tomasz Mechelewski, Head of Global Tech Center:

Specjaliści pracujący w GSK wchodzą w najnowsze środowisko technologiczne. Jak dodaje Tomek:

Projekty

Już teraz GSK Tech w Poznaniu zatrudnia ponad 700 ekspertów dostarczając rozwiązania IT dla blisko 100 000 pracowników GSK z 95 krajów. O jakich projektach mowa?

Technologie, z którymi pracuje się na co dzień w GSK są dopasowane do zadań i celów.

GSK Tech Global Centre w Poznaniu rekrutuje! Ponad 100 nowych ofert pracy czeka w największym centrum technologicznym GSK class="wp-image-1953995"

Same zadania różnią się w zależności od obszaru, dotykając zarówno tworzenia nowych rozwiązań jak i codzienne wsparcie pracowników GSK, jak np. w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Rozwój w GSK

Zastanawiając się nad zmianą pracy lub szukając tej pierwszej, warto poznać ofertę GSK, miejsca dającego dużo przestrzeni do rozwoju.

Wiele obszarów zawodowych to również możliwość pracy przy różnych projektach i jeszcze większa szansa zawodowego rozwoju.

GSK Tech Global Centre w Poznaniu rekrutuje! Ponad 100 nowych ofert pracy czeka w największym centrum technologicznym GSK class="wp-image-1953998"

Jeśli chodzi o benefity to GSK nie odbiega od standardów liderów rynkowych IT. Znajdziemy tu: kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną, elastyczne godziny pracy, dodatkowe nagrody finansowe za realizacje projektów lub otrzymywane w ramach wewnętrznego programu poleceń.

GSK oferuje też benefity, których ciężko szukać w innych firmach, na przykład program Partnership for prevention, w ramach którego pracownicy mogą korzystać z globalnego programu profilaktycznego. Zapewnia on dostęp do 40 prewencyjnych świadczeń medycznych, które nie są zapewniane przez programy rządowe oraz prywatną opiekę medyczną. Mowa tu przede wszystkim o szczepieniach dla dzieci, badaniach prenatalnych, czy terapii antynikotynowej.

Czy to najlepszy moment na rekrutację?

Zdecydowanie tak! GSK Tech Global Center w Poznaniu prowadzi teraz rekrutacje na wiele różnorodnych stanowisk. Moment rozwoju firmy może być więc punktem zwrotnym w karierze zawodowej. Warto poznać bliżej możliwości, charakterystykę pracy i cele, jakie firma stawia sobie na teraz i na przyszłe lata. Więcej informacji na www.ithelps.tech.

Lokowanie produktu: GSK
Najnowsze