1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Szybki VPN na Black Friday taniej do 90 proc. Netflix USA w Polsce z PureVPN od 1,03 euro miesięcznie

Lokowanie produktu: PureVPN

Z okazji Black Friday PureVPN przygotowało specjalną promocję, w ramach której można zdobyć profesjonalny VPN z rabatem do 90 proc. i ceną wynoszącą od 1,03 euro miesięcznie.

26.11.2021
9:58
Black Friday 2021. PureVPN w promocji od 1,03 euro za miesiąc

VPN jest rozwiązaniem za pomocą którego internauci z Polski rozwiązują problem geolokalizacyjnego wykluczenia. To coraz istotniejsza kwestia, polegająca na braku dostępu do nowoczesnych usług - jak np. serwisów VoD z filmami i serialami - tylko dlatego, że znajdujemy się na terytorium konkretnego kraju. W Polsce dzięki VPN internauci zyskują dostęp do takich platform jak Disney+, Hulu, Peacock, HBO Max czy ESPN+, korzystając z tych platform tak jak obywatele USA, Wielkiej Brytanii czy Niemiec.

Możliwości VPN to nie tylko dostęp do usług niedostępnych w Polsce, ale także możliwość lepszego wykorzystania dostępnych w naszym kraju platform. Świetnym przykładem jest tutaj Netflix, którego biblioteka w Polsce oraz USA potrafi być znacząco inna. Przykładowo, tego listopada na amerykańskim Netfliksie pojawił się Amerykański Gangster, 21 Jump Street oraz It Follows. To filmy nieobecne w listopadowej aktualizacji polskiego Netfliksa. VPN rozszerza dostępną bazę filmów i seriali, pozwalając korzystać z tego samego konta. Wystarczy aktywować program i zamienić się w klienta ze Stanów czy Zjednoczonego Królestwa.

 class="wp-image-1945406"

Profesjonalny VPN nie musi być drogi. Z okazji Black Friday usługę PureVPN można zgarnąć za 1,03 euro miesięcznie.

Przy słabnącej sile złotego i rosnących cenach abonamentów serwisów streamingowych kupno VPN to coś, co odstrasza wielu internautów. Profesjonalna, wydajna usługa tego typu nie musi jednak kosztować kroci. Z okazji Czarnego Piątku PureVPN przygotował promocję, w ramach której rabaty sięgają aż 90 proc. bazowej stawki. Im dłuższa subskrypcja wybrana przez internautę, tym większa promocja i tym niższa opłata. W ten sposób miesięczny koszt PureVPN można zredukować aż do 1,03 euro, wybierając zobowiązanie na pięć lat. Łączny koszt takiego pakietu na pięć lat to 55,75 euro. Nie tak źle, biorąc pod uwagę, że w cenie jednej gry wideo załatwiamy kwestię VPN na połowę dekady.

Niezależnie od wybranego okresu korzystania z usługi, z okazji Black Friday mamy dla naszych czytelników dodatkowy kod rabatowy, pozwalający powiększyć promocyjny rabat o kolejne 10 proc. Wystarczy wpisać kod spidersweb10 podczas realizacji płatności, a dodatkowy rabat zostanie automatycznie naliczony.

 class="wp-image-1945400"

Jak oglądać Netflix z USA w Polsce z PureVPN od 1,03 euro miesięcznie?

W ramach wykupionej usługi PureVPN otrzymujemy dostęp do programu dla systemów Windows, MacOS i Linux, a także aplikacji na telefony dla systemów Android oraz iOS. Wystarczy zalogować się do utworzonego konta PureVPN i aktywować VPN z poziomu intuicyjnego programu. W ramach usługi możemy wybrać dowolny z aż 78 krajów. Wskazujemy np. USA i gotowe. Od teraz na urządzeniu z którego korzystamy jesteśmy traktowani jak internauta z wybranego przez nas kraju. Więcej o korzystaniu z VPN na przykładzie Netfliksa znajdziecie na stronie PureVPN.

Usługa PureVPN:

  • Programy dla Windows, MacOS, Linux
  • Aplikacje dla Androida oraz iOS
  • Ponad 6500 serwerów do dyspozycji
  • 78 krajów do wyboru
  • 10 logowań jednocześnie na jednym koncie
  • Całodobowe wsparcie techniczne
  • Zabezpieczenia klasy korporacyjnej

PureVPN pozwala na aż 10 logowań jednocześnie, z różnych urządzeń, w ramach jednego konta. Oznacza to, że z VPN mogą korzystać w tym samym czasie wszyscy domownicy - jeden na smatfonie, drugi na komputerze, jeszcze inny na tablecie. PureVPN oferuje wszystkim swoim klientom poziom zabezpieczeń klasy korporacyjnej, ale gdyby coś poszło nie tak, firma zapewnia całodobowe wsparcie techniczne oraz 31-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Lokowanie produktu: PureVPN
Najnowsze