REKLAMA

PC Building Simulator za darmo w Epic Store. Nie możesz kupić RTX 3090? Kup sobie w grze

PC Building Simulator, czyli prawdopodobnie najlepszy symulator składania wymarzonego komputera, jest własnie dostępny kompletnie za darmo w Epic Store.

08.10.2021 06.16
PC Building Simulator - gra za darmo w Epic Store
REKLAMA

PC Building Simulator to tytuł wydany w 2018 r. przez The Irregular Corporation i niezależnego rumuńskiego dewelopera Claudia Kissa. Gra pozwala stworzyć własne „imperium komputerowe”, w którym możemy przeprowadzać proste diagnozy, naprawy, ale też tworzenie własnych komputerów z dostępnych na rynku części.

REKLAMA
 class="wp-image-1887236"

Graczy przyciąga fakt, że w PC Building Simulator znajdziemy prawdziwe podzespoły komputerowe takich firm jak AMD, Nvidia, Asus, Razer, MSI, Zoltac, Steelseries, Intel, czy Gigabyte. Lista jest naprawdę długa, a możliwości rozbudowy komputera praktycznie nieskończone.

PC Building Simulator ma świetny odbiór graczy. Na Steamie dominują omienie „przytłaczająco pozytywne” i „bardzo pozytywne”, a w Metacritic średnia ocen użytkowników to 7,3/10, choć nie brakuje pasjonatów mających w tej grze po 1400 godzin. Serio.

Teraz PC Building Simulator przypiszesz do konta za darmo w Epic Games Store.

 class="wp-image-1887239"

Epic Games Store kontynuuje bardzo przyjemną tradycję rozdawania gier za darmo. I choć PC Building Simulator nie jest tytułem kalibru GTA V, czy nawet Civilization VI, to i tak warto przypisać go do konta. Grę pobierzemy za darmo do 14 października. Jeśli w tym czasie klikniemy „pobierz”, tytuł zostanie przypisany do naszego konta na stałe. PC Building Simulator odbierzesz za darmo pod tym linkiem.

REKLAMA

Gra PC Building Simulator jest dostępna tylko na komputery PC (a jakże!) i wymaga procesora minimum na poziomie Intel Core i5-2500K lub AMD Athlon X4 740, 4 GB RAM, 30 GB wolnego miejsca na dysku oraz karty graficznej na poziomie GeForce GTX 660 (2048 MB) lub Radeon R9 285 (2048 MB). Jak widać, nie są to wyśrubowane wymagania.

PC Building Simulator na Epic Games Store jest dostępny w wersji z polskimi napisami. Nie pozostaje więc nic innego niż kliknięcie „Pobierz”. Podejrzewam, że większość osób po przypisaniu gry do konta nigdy jej nawet nie włączy, ale hej, skoro Epic daje coś za darmo, to nie można wybrzydzać.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA