REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nadciągają nowe MacBooki Pro. Premiera 18 października

Nowe MacBooki, nowe słuchawki, moc nowości od Apple’a. Poznaliśmy datę premiery nowych sprzętów.

12.10.2021
18:23
Nowy MacBook Pro tuż za rogiem. Premiera 18 października
REKLAMA

Jeśli wciąż wstrzymujecie się z zakupem nowego laptopa, bo czekacie na zapowiadane z dawna modele z nowymi czipami M1X – możecie odetchnąć z ulgą, oczekiwanie dobiega końca. Apple właśnie rozesłał oficjalne zaproszenia na konferencję.

REKLAMA

Nowy MacBook Pro – premiera już 18 października

Zaproszenie nosi tytuł „Unleashed.” – co można w wolnym tłumaczeniu uznać za zapowiedź spuszczenia z laboratoryjnej smyczy nowych układów M1X, które podobno mają nas powalić wydajnością.

Nowy MacBook Pro - Apple zaprasza na premierę class="wp-image-1892642"
Nowy MacBook Pro - Apple zaprasza na premierę

Nowy czip zobaczymy prawdopodobnie w dwóch laptopach – MacBooku Pro 14 i MacBooku Pro 16, które według wcześniejszych doniesień mają również doczekać się kompletnego odświeżenia, powrotu złącza MagSafe i pełnowymiarowych portów HDMI.

Wielką niewiadomą pozostaje, czy tego samego dnia zobaczymy też oczekiwanego przez wielu następcę iMaca 27”. Na rynku mamy już iMaca 24” z procesorem Apple M1; premiera nowych laptopów z nową wersją czipu Apple’a byłaby też doskonałą okazją do prezentacji nowego, „dużego” iMaca z odświeżonymi podzespołami, ale nie mamy niestety żadnego potwierdzenia, by tak miało się stać w istocie.

Niewykluczone za to, że 18 października zobaczymy też słuchawki Apple AirPods 3, których premiera – według wielu źródeł – była już kilkukrotnie przesuwana ze względu na braki podzespołów do ich produkcji.

REKLAMA

Nowości Apple’a zobaczymy w poniedziałek wieczorem.

Konferencja będzie nadawana online na Apple.com oraz youtube’owym kanale marki w poniedziałek, 18 października o godzinie 19:00 polskiego czasu. Już teraz zapraszamy na Spider’s Web po newsy, opinie i analizy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA