REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. technologie
  4. Tech

Nadciągają nowe MacBooki Pro. Premiera 18 października

Nowe MacBooki, nowe słuchawki, moc nowości od Apple’a. Poznaliśmy datę premiery nowych sprzętów.

Nowy MacBook Pro tuż za rogiem. Premiera 18 października
REKLAMA

Jeśli wciąż wstrzymujecie się z zakupem nowego laptopa, bo czekacie na zapowiadane z dawna modele z nowymi czipami M1X – możecie odetchnąć z ulgą, oczekiwanie dobiega końca. Apple właśnie rozesłał oficjalne zaproszenia na konferencję.

REKLAMA

Nowy MacBook Pro – premiera już 18 października

Zaproszenie nosi tytuł „Unleashed.” – co można w wolnym tłumaczeniu uznać za zapowiedź spuszczenia z laboratoryjnej smyczy nowych układów M1X, które podobno mają nas powalić wydajnością.

Nowy MacBook Pro - Apple zaprasza na premierę
Nowy MacBook Pro - Apple zaprasza na premierę

Nowy czip zobaczymy prawdopodobnie w dwóch laptopach – MacBooku Pro 14 i MacBooku Pro 16, które według wcześniejszych doniesień mają również doczekać się kompletnego odświeżenia, powrotu złącza MagSafe i pełnowymiarowych portów HDMI.

Wielką niewiadomą pozostaje, czy tego samego dnia zobaczymy też oczekiwanego przez wielu następcę iMaca 27”. Na rynku mamy już iMaca 24” z procesorem Apple M1; premiera nowych laptopów z nową wersją czipu Apple’a byłaby też doskonałą okazją do prezentacji nowego, „dużego” iMaca z odświeżonymi podzespołami, ale nie mamy niestety żadnego potwierdzenia, by tak miało się stać w istocie.

Niewykluczone za to, że 18 października zobaczymy też słuchawki Apple AirPods 3, których premiera – według wielu źródeł – była już kilkukrotnie przesuwana ze względu na braki podzespołów do ich produkcji.

REKLAMA

Nowości Apple’a zobaczymy w poniedziałek wieczorem.

Konferencja będzie nadawana online na Apple.com oraz youtube’owym kanale marki w poniedziałek, 18 października o godzinie 19:00 polskiego czasu. Już teraz zapraszamy na Spider’s Web po newsy, opinie i analizy.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
Aktualizacja: 3 dni temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA