REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Rockstar pokazał nowe wideo z GTA i… padły serwery. Zapowiedź GTA The Trilogy

Plotki o remasterze Grand Theft Auto III i jego spin-offach krążyły po Sieci już od pewnego czasu. Rockstar właśnie je potwierdził. GTA III, GTA Vice City i GTA San Andreas trafią w ramach jednego pakietu na nowe konsole i PC.

08.10.2021
17:59
Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition
REKLAMA

Zainteresowanie newsem o oficjalnej zapowiedzi remastera trylogii Grand Theft Auto III okazało się tak duże, że miałem spore trudności ze skompletowaniem informacji do tego newsa. Serwery webowe Rockstar Games – studia odpowiedzialnego za serię GTA – zostały przeciążone w wyniku naporu żądnych informacji fanów i przestały działać.

REKLAMA

20-lecie Grand Theft Auto III. Remastery GTA III, GTA Vice City i GTA San Andreas na PC, Xbox, Nintendo Switch i PlayStation.

Odnowione trzy klasyczne gry będą sprzedawane w ramach pojedynczego pakietu: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. Będzie on dostępny w wersjach na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One, Nintendo Switch oraz Rockstar Launcher (PC).

REKLAMA

Gry nie zostaną jednak przeniesione w niezmienionej formie. Rockstar zapowiada, że odnowiona została nie tylko oprawa wizualna wszystkich trzech gier, ale też ich wewnętrzne mechaniki. Na czym zmiany mają polegać? Studio na razie nie chce się wypowiadać, ale zapewnia, że zdradzi więcej szczegółów w nadchodzących tygodniach.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ma być wydane jeszcze w tym roku. Dokładny miesiąc premiery nie jest jeszcze znany.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA