REKLAMA

Świetny Titan Quest oraz kultowe Jagged Alliance za darmo. Dwa kliki i cyk, 100 zł w kieszeni

Jeśli nie macie planów na zbliżający się weekend, czas odpoczynku mogą wam umilić dwie gry do zagarnięcia za darmo: Titan Quest Anniversary Edition oraz Jagged Alliance 1: Gold Edition. Wystarczy odwiedzić Steam i gotowe.

18.09.2021 10.40
Titan Quest i kultowe Jagged Alliance za darmo
REKLAMA

THQ Nordic świętuje swoje dziesięciolecie. Z tej okazji wydawca gier wideo oddaje w ręce komputerowych graczy dwa tytuły zupełnie za darmo. Aby dodać do własnej kolekcji produkcje o łącznej wartości 100 zł, wystarczy odwiedzić platformę Steam, gdzie trwa właśnie urodzinowa promocja z wyprzedażami.

REKLAMA

Titan Quest Anniversary Edition to świetny klon Diablo osadzony w greckiej mitologii.

 class="wp-image-1862997"
Titan Quest Anniversary Edition

Miałem wielką słabość do pierwszego Titan Questa. Imponująca jak na dawne czasy wizualna oprawa, klimatyczny muzyka, no i grecka mitologia - wszystko tutaj zagrało, dzięki czemu dostaliśmy naprawdę udanego klona Diablo, któremu nie brakowało własnej tożsamości. Powracam do tej gry regularnie i coś czuję, że w ten weekend zrobię to znowu.

Teraz Titan Quest jest do zdobycia za darmo, do tego w wersji Anniversary Edition. Kolekcja na 10-lecie serii składa się z podstawowej wersji gry, wielkiego rozszerzenia Immortal Throne oraz wielu poprawek i ulepszeń. Do tego dochodzi integracja ze Steam Workshop (mody) czy osiągnięcia Steam. Wszystko to za 0 złotych, do zgarnięcia dwoma prostymi klikami.

Drugą darmową grą od THQ jest Jagged Alliance 1: Gold Edition.

 class="wp-image-1863000"
Jagged Alliance 1: Gold Edition

Nie będę ukrywał, gdy Jagged Alliance debiutowało w 1995 r., jeszcze na MS-DOS, gra była dla mnie zbyt skomplikowana i zbyt trudna. Bariera wieku oraz doświadczenia okazała się nie do przeskoczenia. Dopiero wydane kilka lat później Jagged Alliance 2 wypaliło się w mojej pamięci, zachwycając poczuciem swobody oraz szeroką paletą taktycznych możliwości. Chyba do teraz mam w piwnicy papierowe poradniki dla tej gry.

Ze względu na sentyment do drugiej odsłony, aż sobie włączę Jagged Alliance 1: Gold Edition. Tytuł jest dostępny na Steam za darmo, do tego w wersji Gold Edition. Zwyczajowa cena tego klasyka to 40 zł. Dzięki THQ Nordic, to bardzo miły prezent dla starszych graczy oraz weteranów gier taktycznych.

REKLAMA

Korzystając z okazji, już dzisiaj - 17 września 2021 r. o 21:00 - rozpocznie się pokaz THQ Nordic z okazji dziesięciolecia tego wydawcy. Podczas panelu zobaczymy nadchodzące gry wideo, w tym Elex 2. Osobiście trzymam też kciuki za nowego Gothica, bo to właśnie THQ jest odpowiedzialny za próbę wskrzeszenia ukochanego klasyka Polskich graczy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA