REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Hitman 2 za darmo dla abonentów PlayStation Plus. A na tym nie koniec

PlayStation ogłosiło właśnie zestaw gier na wrzesień 2021 r., jakie pojawią się w usłudze PlayStation Plus. Plotki o Hitman 2 na szczęście się potwierdziły. Do oferty trafią też dwie inne gry.

01.09.2021
19:35
playstation plus gry wrzesień 2021
REKLAMA

Każdego miesiąca abonenci usługi PlayStation Plus otrzymują dostęp do nowych gier – bez dalszych opłat czy konieczności zakupu. Gry dodane w okresie promocyjnym do biblioteki gracza pozostaną już w niej na stałe – nawet gdy minie promocyjny miesiąc i udostępnione gry zostaną wymienione na nowe. A co tym razem trafiło do wygłodniałych graczy? Całkiem sporo! Dwie gry zadziałają na wszystkich odmianach PlayStation 4 i PlayStation 5. Jedna trafi wyłącznie na nową konsolę.

REKLAMA

PlayStation Plus – gry na wrzesień 2021 r.

Hitman 2 w PlayStation Plus

Kolejna odsłona kultowej serii, w której gracz wciela się w zabójcę o kryptonimi Agent 47. Tym razem gracze udadzą się w pościg za Klientem Cieni i będą próbować rozbić jego przestępczą siatkę. W porównaniu do pierwszej części zmieniły się tryby i opcje rozgrywki, włączając w to tryb snajperski.

Predator: Hunting Grounds w PlayStation Plus

W tej nawiązującej do słynnego filmu strzelance gracze zostaną przeniesieni do południowoamerykańskiej dżungli, wcielając się w jednego z żołnierzy i wykonując operacje paramilitarne, będąc jednocześnie celem Predatora. Gra pozwala też na zagranie kosmitą, wraz z całym jego arsenałem i bawić się w gromadzenie trofeów.

Overcooked! All You Can Eat w PlayStation Plus – tylko na PlayStation 5

REKLAMA

Overcooked to gra taktyczno-zręcznościowa nastawiona na wspólną zabawę (maksimum cztery osoby) – zarówno współpracując, jako rywalizując. Pracując jako zespół, gracze muszą przygotować, najróżniejsze dania i mają na to limit czasowy. Jak nietrudno się domyślić, zadanie będzie trudniejsze, niż się wydaje.

Oferta będzie aktywna od 7 września.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA