REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Google One oferuje nowy pakiet - 5 terabajtów w chmurze. Zainteresowani?

Google niebawem wprowadzi nowy plan abonamentowy do usługi Google One. Ma on zaspokoić tych klientów, którzy potrzebują przechowywać dużą ilość danych w chmurze – nawet 5 TB – a nie chcą zbankrutować.

13.09.2021
10:48
Google One 5 TB - nowy plan abonamentowy. Znamy cenę w PLN
REKLAMA

Użytkownicy chętni, by korzystać z Google One, mają nowy plan abonamentowy do wyboru. To kompromis pomiędzy abonamentem w kwocie 470 zł rocznie w zamian za 2 TB przestrzeni w chmurze a tym za 235 zł miesięcznie w zamian za aż 10 TB w chmurze.

REKLAMA
 class="wp-image-1855345"
Google One 5 TB - nowy plan abonamentowy

Nowy plan kosztuje 118 zł miesięcznie lub 1180 zł rocznie. W zamian zapewnia:

  • 5 TB przestrzeni na dane w chmurze
  • Dostęp do obsługi technicznej Google’a
  • Możliwość dodania do usługi członków rodziny
  • Zestaw dodatkowych korzyści w poszczególnych aplikacjach.

Co to jest Google One?

REKLAMA

Google One to usługa, która łączy wszystkie konsumenckie usługi Google’a w jeden wygodny pakiet. Abonenci Google One mogą liczyć na powiększoną przestrzeń na dane w chmurze, z czego mogą korzystać aplikacje Gmail, Dysk Google i Zdjęcia Google, a także aplikacje do tworzenia kopii zapasowych danych na urządzeniach.

Można udostępniać korzyści z usług Google One maksymalnie pięciu członkom rodziny bez dodatkowych opłat. Google sporadycznie obdarowuje też użytkowników Google One różnymi prezentami Należą do nich nagrody dla subskrybentów w Google Store, środki do wykorzystania w Google Play oraz preferencyjne ceny w wybranych hotelach znalezionych w wyszukiwarce Google.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA