1. SPIDER'S WEB
  2. Oprogramowanie
  3. Tech
  4. Technologie

Gdzie jest burza? Najlepsza aplikacja, która pokazuje burze

Gdzie jest burza? Radar burzowy - mapa i aplikacja
172 interakcji
dołącz do dyskusji

Chcesz sprawdzić, gdzie jest burza? Oto doskonała aplikacja do tego celu. Dzisiaj nad Polską przechodzi front burzowy. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) oraz Łowcy burz ostrzegają, że w centralnej i południowej Polsce mogą wystąpić burze z opadami deszczu.

W czwartek 16.09.2021 nad Polską przechodzą burze. Gdzie wystąpią? W centralnej i południowej części kraju. Co prawda nawałnice nie powinny być szczególnie niszczycielskie, ale meterologowie ostrzegają przed ulewnym deszczem. Najbardziej intensywne opady mają wystąpić na Górnym Śląsku, w Małopolsce i na Kielecczyźnie.

Burza ma w sobie coś magicznego. Jest to taki pokaz siły natury, który w kilka minut potrafi zmienić otaczającą nas rzeczywistość.

Nagle robi się ciemniej, wiatr na chwilę ustaje, aby za moment zaatakować ze zdwojoną siłą. Drzewa się kołyszą, liście szumią, a ludzie w popłochu wsiadają do aut i szukają schronienia. Tak, to nadchodzi burza.

Gdzie jest burza? Ja obserwuję w Thunderly

Thunderly nie jest moją główną aplikacją pogodową. Pogodę śledzę zawsze w WehatherPro oraz w aplikacji pogodowej od Apple, którą dobrze znają posiadacze iPhone’ów. Jednak Thunderly to wyjątkowa aplikacja-radar burzowy, która wyśmienicie spisuje się przy obserwowaniu przemieszczającej się burzy.

Gdzie jest burza? Thunderly to moja ulubiona aplikacja, która pokazuje burze class="wp-image-783148"

Apka pokazuje na pięknej mapie, gdzie aktualnie uderzył piorun, czyli miejsca, gdzie aktualnie jest burza. Interfejs jest wyjątkowy i sprawia, że przeglądanie mapy oraz widoku globu jest bardzo przyjemne.

Gdzie jest burza? Thunderly to moja ulubiona aplikacja, która pokazuje burze class="wp-image-783169"

Thunderly ma też szereg oryginalnych funkcji. Aplikacja burzowa potrafi wydawać dźwięk grzmotu, gdy dochodzi do wyładowania atmosferycznego. Efektom dźwiękowym może towarzyszyć też wibracja urządzenia oraz… błyskawica - efekt migającej lampy błyskowej w iPhonie.

Gdzie jest burza? Thunderly to moja ulubiona aplikacja, która pokazuje burze class="wp-image-783151"

Tak, tak, Thunderly to bardzo gadżeciarska i efekciarska aplikacja pokazująca, gdzie jest burza. Za to ją właśnie lubię.

Thunderly pobierzesz za darmo ze sklepu App Store.