REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Gdzie jest burza? Najlepsza aplikacja, która pokazuje burze

Chcesz sprawdzić, gdzie jest burza? Oto doskonała aplikacja do tego celu. Dzisiaj nad Polską przechodzi front burzowy. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) oraz Łowcy burz ostrzegają, że w centralnej i południowej Polsce mogą wystąpić burze z opadami deszczu.

16.09.2021
15:18
Gdzie jest burza? Radar burzowy - mapa i aplikacja
REKLAMA

W czwartek 16.09.2021 nad Polską przechodzą burze. Gdzie wystąpią? W centralnej i południowej części kraju. Co prawda nawałnice nie powinny być szczególnie niszczycielskie, ale meterologowie ostrzegają przed ulewnym deszczem. Najbardziej intensywne opady mają wystąpić na Górnym Śląsku, w Małopolsce i na Kielecczyźnie.

REKLAMA

Burza ma w sobie coś magicznego. Jest to taki pokaz siły natury, który w kilka minut potrafi zmienić otaczającą nas rzeczywistość.

Nagle robi się ciemniej, wiatr na chwilę ustaje, aby za moment zaatakować ze zdwojoną siłą. Drzewa się kołyszą, liście szumią, a ludzie w popłochu wsiadają do aut i szukają schronienia. Tak, to nadchodzi burza.

Gdzie jest burza? Ja obserwuję w Thunderly

Thunderly nie jest moją główną aplikacją pogodową. Pogodę śledzę zawsze w WehatherPro oraz w aplikacji pogodowej od Apple, którą dobrze znają posiadacze iPhone’ów. Jednak Thunderly to wyjątkowa aplikacja-radar burzowy, która wyśmienicie spisuje się przy obserwowaniu przemieszczającej się burzy.

Gdzie jest burza? Thunderly to moja ulubiona aplikacja, która pokazuje burze class="wp-image-783148" title="Gdzie jest burza? Thunderly to moja ulubiona aplikacja, która pokazuje burze"

Apka pokazuje na pięknej mapie, gdzie aktualnie uderzył piorun, czyli miejsca, gdzie aktualnie jest burza. Interfejs jest wyjątkowy i sprawia, że przeglądanie mapy oraz widoku globu jest bardzo przyjemne.

Gdzie jest burza? Thunderly to moja ulubiona aplikacja, która pokazuje burze class="wp-image-783169" title="Gdzie jest burza? Thunderly to moja ulubiona aplikacja, która pokazuje burze"

Thunderly ma też szereg oryginalnych funkcji. Aplikacja burzowa potrafi wydawać dźwięk grzmotu, gdy dochodzi do wyładowania atmosferycznego. Efektom dźwiękowym może towarzyszyć też wibracja urządzenia oraz… błyskawica - efekt migającej lampy błyskowej w iPhonie.

Gdzie jest burza? Thunderly to moja ulubiona aplikacja, która pokazuje burze class="wp-image-783151" title="Gdzie jest burza? Thunderly to moja ulubiona aplikacja, która pokazuje burze"
REKLAMA

Tak, tak, Thunderly to bardzo gadżeciarska i efekciarska aplikacja pokazująca, gdzie jest burza. Za to ją właśnie lubię.

Thunderly pobierzesz za darmo ze sklepu App Store.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA