REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. RTV
  3. Technologie
  4. Tech

Nowa platforma, to i nowy dekoder. Polsat Box 4K już do kupienia

Kończy się wielki rebranding, w ramach którego Cyfrowy Polsat zmienia się w Polsat Box. Zmiana marki i identyfikacji wizualnej to dobra okazja na odświeżenie oferowanego sprzętu. Polsat Box to dekoder gotowy na 4K.

Dekoder Polsat Box 4K
REKLAMA

Polsat Box ma być nowoczesnym dekoderem 4K z pilotem na Bluetootha, funkcją oraz łącznością internetową. Wspomniana Duo pozwala na podłączenie tego samego dekodera zarówno do telewizji satelitarnej, jak i kablowej IPTV. W dekoder wbudowana jest też aplikacja Polsat Box Go, która zastępuje iplę.

REKLAMA

Dekoder Polsat Box 4K – od dziś w sprzedaży.

 class="wp-image-1842886"
Dekoder Polsat Box 4K

Dekoder jest w stanie wyemitować sygnał 4K do telewizora, co otwiera drogę do wprowadzenia kanałów telewizyjnych w jakości Ultra HD. Pilot na Bluetooth to również zaleta – staromodne piloty na podczerwień mają ograniczony zasięg i nie można ich wykorzystywać, gdy dekoder jest schowany za nieprzeźroczystą powierzchnią.

Duo jest z kolei pierwszym tego rodzaju rozwiązaniem w Polsce. Telewizja kablowa IPTV, z której można korzystać równolegle z telewizją satelitarną, wymaga łącza o przepustowości co najmniej 8 Mb/s.

REKLAMA

Uruchomiona została też nowa witryna marki, a Internetowe Centrum Obsługi Klienta (ICOK) zmieniło się w iPolsat Box (dane do logowania dotychczasowych klientów pozostają bez zmian).

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA