1. SPIDER'S WEB
  2. Kosmos
  3. Nauka
  4. Tech

Seks w kosmosie. Erotyczne zabawki polecą na kosmiczne testy

tenga
167 interakcji
dołącz do dyskusji

Jeżeli kogokolwiek wciąż dziwi wysłanie przez Elona Muska własnego samolotu w przestrzeń kosmiczną, to właśnie wchodzimy na nowy poziom. Producent zabawek erotycznych z Japonii, firma Tenga, postanowiła wysłać w kosmos swoje produkty. Po co?

Założona w 2005 r. Tenga planuje jeszcze latem wysłać w kosmos ładunek składający się z trzech elementów. Po pierwsze, czysto symbolicznie firma planuje wysłać w zmodyfikowanej zabawce erotycznej 1000 przesłań o miłości i wolności, po drugie - w kosmos polecą dwie maskotki firmy Tenga Robo oraz Egg Dog, które zostaną odzyskane po powrocie na Ziemię.

Tenga Robo oraz Egg Dog

Trzecim elementem całej misji ma być wysłanie zabawki Space Tenga. Jej zadaniem będzie sprawdzenie wpływu przestrzeni kosmicznej na jej funkcjonowanie tak, aby inżynierowie w firmie mogli zaprojektować pierwsze produkty tego typu do stosowania w przestrzeni kosmicznej.

Jak przekonują przedstawiciele firmy, nie jest to jedynie reklama firmy, a odpowiedź na zmieniający się rynek podróży kosmicznych. W najbliższych latach możemy spodziewać się z jednej strony rosnącej liczby turystów kosmicznych, ale także wielu dłuższych, załogowych misji kosmicznych, czy to na pokładzie stacji kosmicznych, czy też załogowych misji księżycowych i marsjańskich.

Przedstawiciele Tengi przekonują, że astronauci przebywający w przestrzeni kosmicznej muszą wyjątkowo dbać o zdrowie, w tym także o zdrowie seksualne. Stąd i zapotrzebowanie na zabawki erotyczne dla astronautów także powinno wzrosnąć. Wszak jakby nie patrzeć, seks jest najlepszym sposobem rozładowania stresu, którego w trakcie misji kosmicznych nigdy nie brakuje.

Stworzony przez Tenga ładunek (!) zostanie wyniesiony w kosmos na szczycie rakiety MOMO stworzonej przez Interstellar Technologies. Rakieta wystartuje w ciągu najbliższych sześciu tygodni z portu kosmicznego na wyspie Hokkaido. Rakieta MOMO według producenta wynosi ładunki na wysokość stu kilometrów.

Cóż, przemysł kosmiczny rozwija się w zdumiewającym tempie. Nic dziwnego, że coraz częściej słyszymy o nowych osiągnięciach: pierwszy samochód w przestrzeni kosmicznej, pierwszy turysta kosmiczny lecący własną rakietą itd. Nic dziwnego, że przyszedł czas na pierwszą zabawkę erotyczną w kosmosie. Zaczynam się jedynie zastanawiać, co będzie dalej.