REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

The Witcher: Monster Slayer nareszcie z datą premiery w Polsce. Już niebawem ruszymy na łowy

Za pośrednictwem oficjalnego konta nowej gry na platformie Twitter, CD Projekt poinformował o dacie premiery mobilnej aplikacji The Witcher: Monster Slayer. Debiut w Polsce i na świecie będzie miał miejsce już niebawem.

02.07.2021
15:10
The Witcher: Monster Slayer z datą premiery w Polsce
REKLAMA

Uwaga, Jaskier ma komunikat: Na Facebooku działają już strona Wiedźmin: Pogromca Potworów Polska oraz grupka Wiedźmin: Pogromca Potworów PolskaDołącz teraz i bij maszkary razem z nami!

Miecze naostrzone? Mikstury uwarzone? Smartfony naładowane? To ostatni czas na przygotowania przed polowaniem. Już niebawem ruszymy w teren, goniąc za potworami i monstrami. Wszystko za sprawą The Witcher: Monster Slayer - mobilnej gry od należącego do CD Projektu studia Spokko - działającej podobnie do popularnych tytułów geolokalizacyjnych w stylu Pokemon Go czy Ingress.

REKLAMA
 class="wp-image-1770262"
The Witcher: Monster Slayer na smartfony

CD Projekt nareszcie poinformował, kiedy pobierzemy darmowe The Witcher: Monster Slayer na smartfony.

Polska i globalna premiera mobilnej aplikacji będzie miała miejsce już 21 lipca 2021 r. Cyfrowa gra terenowa będzie bezpłatna i zadziała na smartfonach z systemami Android oraz iOS. Akcja The Witcher: Monster Slayer zostanie osadzona w okresie sprzed książek, gier i serialu, z kolei gracz wcieli się w postać świeżo upieczonego łowcy potworów.

Ważnym elementem rozgrywki w The Witcher: Monster Slayer będą pojedynki FPP wykorzystujące technologię AR. Deweloperzy ze Spokko urozmaicają rozgrywkę, rozszerzając swoją grę o zlecenia do wykonania, wiedźmińskie śledztwa oraz interakcje z NPC-ami. Tego ostatniego jestem ciekaw najbardziej. Gdybym musiał przejść 1000 metrów do kowala, a później kolejne 800 do alchemika, aby uzbroić się przed trudnym polowaniem, byłoby to coś niezwykle ciekawego. No i korzystnego dla zdrowia.

REKLAMA

Posiadacze Androida już teraz mogą dokonać rejestracji przedpremierowej w Google Play.

The Witcher: Monster Slayer posiada już własną kartę produktu na platformie cyfrowej dystrybucji Google Play. Niecierpliwi łowcy potworów mogą wziąć udział w przedpremierowej rejestracji do gry. Dzięki temu otrzymają powiadomienie w momencie premiery, a produkcja CD Projektu zostanie pobrana do pamięci ich mobilnego urządzenia.

Cóż wiedźmini, do zobaczenia na szlaku! To już niedługo.

Uwaga, Jaskier ma komunikat: Na Facebooku działają już strona Wiedźmin: Pogromca Potworów Polska oraz grupka Wiedźmin: Pogromca Potworów PolskaDołącz teraz i bij maszkary razem z nami!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA