REKLAMA

Lada moment startuje WitcherCon! Gdzie i kiedy oglądać pokaz o nowościach z uniwersum Wiedźmina?

To już dzisiaj. Pierwszy WitcherCon w historii CD Projektu rozpocznie się 9 lipca 2021 r. w godzinach wieczornych. Gdzie oglądać internetową transmisję na żywo? Wystarczy skorzystać z odtwarzacza poniżej.

09.07.2021 15.23
Startuje WitcherCon! PIątek 19:00, oglądaj na YouTube i Twitch
REKLAMA

WitcherCon to dwudniowa transmisja online poświęcona wszystkiemu, co związane z Wiedźminem. Gry, seriale, animacje, wywiady, konkursy - CD Projekt wraz z Netfliksem przygotował szereg atrakcji dla fanów Geralta oraz wiedźmińskiego uniwersum. Gdzie i kiedy oglądać to wydarzenie? Służymy pomocą.

REKLAMA

WitcherCon rozpoczyna się 9 lipca 2021 r. o godzinie 19:00.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo przy pomocy oficjalnych kont CD Projektu i Netfliksa na platformach YouTube oraz Twitch. W tekście osadzamy wygodny odtwarzacz YouTube, z kolei klikając w ten odnośnik zostaniecie przeniesieni na platformę Twitch. W obu tych miejscach będzie emitowany dokładnie ten sam program.

WitcherCon został podzielony na dwie transmisje. Pierwsza rozpoczyna się 9 lipca 2021 r. o godzinie 19:00, natomiast druga 10 lipca o 3 w nocy. Tak prezentuje się dokładna rozpiska dla obu dni z wyszczególnionymi panelami:

Wiedźmin, sezon 2: Talia przeznaczenia

  • Obsada i twórczyni serialu Wiedźmin zasiadają do gry z tajemniczą Talią Przeznaczenia, składającą się z kart z pytaniami od wiedźmińskiej społeczności.

Wspomnienia ze szlaku: Opowieści o grach z serii Wiedźmin

  • W panelu poświęconym jej historii twórcy opowiedzą o tym, jak powstały wiedźmińskie przygody znane z trylogii gier. Nie zabraknie wspomnień, odkrywania zapomnianych artefaktów i opowieści o ulubionych momentach z serii.

Quiz wiedźmiński

  • Twórcy gier i serialu spod znaku wiedźmina - CD PROJEKT RED i Netflix - łączą siły, by sprawdzić swoją wiedzę o rozszerzonym uniwersum znanym z przygód Geralta z Rivii.

Wiedźmin: Więcej niż gry wideo

  • Od kryminału przez mroczny horror po Stary Świat i wiele więcej - przygotujcie się na spojrzenie na wiedźmińskie uniwersum przez pryzmat nadchodzących komiksów i gry planszowej spod znaku Wiedźmina.

Opowieści Białego Wilka: Rozmowa z Henrym Cavillem

REKLAMA
  • WitcherCon zakończy się spotkaniem z samym Geraltem z Rivii, Henrym Cavillem, który opowie o gatunku fantasy, przeznaczeniu i rozszerzonym uniwersum Wiedźmina. Biały Wilk może mieć również kilka niespodzianek dla widzów.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA