REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Ikea zrobiła polską wersję kultowego fotela. Powstała wyjątkowa kolekcja produktów

Ikea celebruje 60. rocznicę swojej bytności w Polsce. Nie tylko na papierze, ale też w sklepie – w salonach Ikea kupisz popularny fotel w edycji specjalnej.

29.07.2021
13:50
Ikea zrobiła polską wersję kultowego fotela. Do kupienia tylko w Polsce
REKLAMA

Ikea związana jest z naszym krajem od 1961 r., kiedy do fabryki spłynęło pierwsze zamówienie na produkcję krzeseł. Swój pierwszy sklep stacjonarny Ikea otworzyła jednak u nas dopiero w 1990 r. na warszawskim Ursynowie.

REKLAMA
Ikea w Polsce class="wp-image-1803814"
Ikea w Polsce

Od tego czasu Ikea rosła w siłę nad Wisłą i dziś ma u nas nie tylko sklepy, ale też fabryki i tartaki. Polacy z kolei pokochali szwedzką firmę, bo jako naród lubimy rzeczy dobre i tanie, a takie właśnie produkty znajdziemy w Ikea.

Kolekcja specjalna na 60-lecie Ikea w Polsce.

Z okazji jubileuszu Ikea wprowadza do sprzedaży specjalną kolekcję HUSLIÅ. Kolekcja ta została wyprodukowana w 100 proc. w naszym kraju i będzie dostępna tylko u nas. W jej skład wchodzi przede wszystkim najpopularniejszy fotel w ofercie sklepu, model STRANDMON wraz z podnóżkiem, w wersji pełnowymiarowej oraz dziecięcej.

Fotel Ikea Strandmon w Łowickie Wzory class="wp-image-1803799"
Fotel Ikea Strandmon w Łowickie Wzory

Do tego pod hasłem HUSLIÅ znajdziemy również popularny, tani stolik LACK oraz kilka ozdób – ceramicznego konika, papierowe serwetki oraz świecę w papierowym naczyniu.

 class="wp-image-1803793"

Dziś aż 63 proc. wszystkich foteli STRANDMON i 67 proc. stolików LACK produkowanych jest w Polsce, ale edycja HUSLIÅ różni się od nich nietypowym wykończeniem – wszystkie elementy kolekcji są ozdobione tradycyjnymi, Łowickimi wzorami.

Fotel Ikea Strandmon w Łowickie Wzory class="wp-image-1803802"
Fotel Ikea Strandmon w Łowickie Wzory
REKLAMA

Wyjątkowa kolekcja pojawi się w sklepach Ikea już w sierpniu.

Już dziś na stronie internetowej znajdziemy ozdoby z regionalnymi wzorami, zaś od początku sierpnia kupimy także fotele. Jeśli chodzi o sam ich wygląd… cóż, to kwestia indywidualna. Raczej nie znajdą poklasku w nowoczesnych warszawskich apartamentach, ale mogą stanowić ciekawe uzupełnienie kaszubskich dworków (i domków na wynajem). Dla tych, którym Łowickie wzory są nie w smak, zawsze zostaje sięgnąć po kultowy fotel w klasycznym, jednokolorowym wykończeniu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA