REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Konferencja Apple WWDC 2021. Oglądaj na żywo

WWDC 2021 rusza już za kilka godzin. Już teraz zapraszamy do wspólnego oglądania.

07.06.2021
16:28
apple-wwdc-2021-zaproszenie-2
REKLAMA

Sprawdź wszystkie nowości: Konferencja Apple. WWDC 2021 - relacja, najważniejsze nowości

WWDC to najważniejsza doroczna konferencja Apple’a, na której programiści poznają tajniki oprogramowania, zaś wszyscy poznajemy nowe wersje systemów operacyjnych na platformy Apple’a. W tym roku konferencja będzie wyjątkowa. Nie tylko po raz drugi odbędzie się w całości online, z wiadomych powodów, ale również - prawdopodobnie - czeka na nas więcej nowości niż zwykle.

REKLAMA

WWDC 2021 - gdzie oglądać?

Transmisję z WWDC 2021 można oglądać w dwóch miejscach: albo na dedykowanej podstronie w witrynie Apple.com, albo na oficjalnym kanale marki w serwisie YouTube.

WWDC 2021 - co zobaczymy?

Wszystko wskazuje na to, że nowości będzie naprawdę mnóstwo. Tradycyjnie już oczekujemy premier nowej wersji macOS, iOS, iPadOS i WatchOS, a w tym roku zadebiutować ma również HomeOS - platforma Apple’a dedykowana urządzeniom internetu rzeczy, która prawdopodobnie będzie napędzać nowy głośnik Homepod ze zintegrowanym wyświetlaczem.

Z powyższych premier bodajże najbardziej istotnym jest iPadOS, bowiem zmiany w iPadzie w końcu zdradzą sens upchania do iPadów Pro czipu M1 i 16 GB RAM.

W tym roku WWDC ma być też miejscem premiery nowych MacBooków Pro - co ciekawe, choć początkowo sądziliśmy, że zobaczymy tylko mniejszy, 14-calowy laptop, to nowe doniesienia mówią także o odświeżonym modelu 16”.

Tuż po konferencji otwierającej WWDC 2021 ma się odbyć jeszcze jedna prezentacja - poświęcona Spatial Audio i nowej wersji Apple Music. Coś mi mówi, że możemy w trakcie jej trwania zobaczyć także słuchawki Apple AirPods 3.

Więcej o nowościach możecie się dowiedzieć z osobnego tekstu:

Oglądaj z nami!

Konferencja rozpocznie się o godzinie 19:00 polskiego czasu. Już teraz zapraszamy na stronę główną Spider’s Web, gdzie tradycyjnie przeczytacie nie tylko newsy, ale również opinie i analizy zaprezentowanych dziś nowości. Do zobaczenia wieczorem!

Sprawdź wszystkie nowości: Konferencja Apple. WWDC 2021 - relacja, najważniejsze nowości

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA