REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Pełna lista gier w PS Plus na lipiec, czyli Call of Duty: Black Ops IIII i nie tylko

Potwierdziły się plotki dotyczące gier dostępnych bez dodatkowych opłat w ramach usługi PlayStation Plus. Jedną z nich jest Call of Duty: Black Ops IIII.

30.06.2021
18:25
playstation plus lipiec 2021 ps4 ps5 call of duty bo4
REKLAMA

Plotki na temat nowych gier dla abonentów PS Plusa krążyły już od jakiegoś czasu, a dzisiaj znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Sony podzieliło się właśnie informacją, na jakie trzy tytuły będą mogli pobrać posiadacze konsol z rodziny PlayStation. Standardowo dostępne są dwie gry na PS4 oraz jedna w wersji na PS5.

REKLAMA

PS Plus na lipiec 2021, czyli Call of Duty: Black Ops 4 za darmo

Gracze, którzy opłacają abonament PlayStation Plus, będą mogli w lipcu pobrać jedną z najnowszych odsłon cyklu Call of Duty. Black Ops 4, bo o tej grze mowa, wydano w 2018 r. i pewnym rozczarowaniem może być to, że gra pozbawiona została filmowej kampanii dla jednego gracza. Są jednak też dobre wieści.

Twórcy tej odsłony cyklu skupili się na dopracowaniu trybu multiplayer, a Call of Duty: Black Ops IIII jest dziełem studiów Treyarch, Raven Software i Beenox. Tutaj po raz pierwszy w serii CoD pojawił się też tryb battle royale, który był poligonem doświadczalnym przed Call of Duty: Warzone.

Oprócz tego posiadacze PlayStation 4 będą mogli lada moment relaksować się przy WWE 2K Battlegrounds.

Druga z gier to WWE 2K Battlegrounds, czyli gra o wrestlingu studia Saber Interactive z 2020 r. Ten zręcznościowy spin-off cyklu nie sili się na realizm, dzięki czemu w pojedynkach można korzystać z widowiskowych umiejętności specjalnych. Oprawa graficzna jest przy tym nieco komiksowa, w produkcji nie zabrakło trybu fabularnego.

REKLAMA

Trzecią z gier, jakie będzie można pobrać w lipcu jest Plague Tale: Innocence w wersji na PS5.

Ten wydany w 2019 r. survival horror od Asobo Studio został odświeżony z myślą o konsoli PlayStation 5. Gracze będą mogli zapoznać się z ponurą historią Amicii i Hugo, czyli rodzeństwa ściganego przez bezwzględną Inkwizycję w 4K i 60 klatkach na sekundę, a do tego gra wykorzysta unikalne funkcje kontrolera DualSense i konsoli PS5, takie jak zaawansowany system wibracji, adaptacyjne spusty oraz 3D Audio.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA