REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Sprytne jajeczko do czyszczenia twarzy. Szczoteczka soniczna Liberex Egg

Gadżety elektroniczne coraz odważniej szturmują nasze łazienki, a wśród nich znalazły się szczoteczki soniczne do czyszczenia twarzy takie jak Liberex Egg.

01.06.2021
13:50
szczoteczka soniczna do twarzy Liberex Egg 0
REKLAMA

Gadżety elektroniczne to nie tylko smartfony, smartwatche, komputery i konsole do gier. Coraz więcej urządzeń zasilanych prądem znajduje drogę do naszych łazienek, gdzie zastępują analogowe. Oprócz szczoteczek elektrycznych, suszarek, wag łazienkowych, maszynek do golenia i depilatorów sporą popularnością cieszą się szczoteczki soniczne do oczyszczenia twarzy.

szczoteczka soniczna do twarzy Liberex Egg 1 class="wp-image-1718697"
Liberex Egg dostępna jest w wersji białej i różowej

Przykładek takiej szczoteczki do oczyszczania twarzy, która wykorzystuje energię elektryczną, jest Liberex Egg. Jej zadaniem jest dokładne oczyszczanie skóry z brudu, martwych komórek i resztek makijażu oraz nawet wągrów. W tym celu urządzenie generuje wibracje o częstotliwości 350/s.

Pielęgnowanie skóry wibracjami jest znacznie delikatniejsze niż korzystanie ze zwykłej szczotki napędzanej ruchem mięśni. Dobrą wiadomością jest to, iż w zestawie z Liberex Egg znalazły się trzy wymienne szczotki, które można dopasować do swoich preferencji i wymagań.

Pierwsza z końcówek to silikonowa szczotka, która umożliwi delikatny masaż i pomoże w złuszczeniu naskórka. Druga z nich to szczotka z włosiem o średnicy zaledwie 0,05 mm, która jest idealna do pielęgnacji cery wrażliwej, podczas gdy trzecia z włosiem o średnicy 0,075 mm dokładnie czyści pory.

szczoteczka soniczna do twarzy Liberex Egg 2 class="wp-image-1718703"
Szczoteczka soniczna Liberex Egg pracuje przez 60 sekund, a potem automatycznie się wyłącza

Szczoteczka soniczna Liberex Egg potrafi działać w trzech różnych trybach prędkości:

  • głębokie oczyszczanie z prędkością 6500/min;
  • złuszczanie naskórka z prędkością 5000/min;
  • odprężający masaż z prędkością 3800/min.

Liberex Egg ma też wbudowany timer — dwukrotnie po 20 sekundach podczas pracy przypomina o konieczności zmiany pielęgnowanego obszaru poprzez delikatne piszczenie, a po minucie wyłącza się automatycznie. Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że urządzenie się rozładuje, bo ktoś zapomniał je wyłączyć.

REKLAMA
szczoteczka soniczna do twarzy Liberex Egg 3 class="wp-image-1718706"
Do ładowania Liberex Egg służy stacja dokująca dołączana do zestawu

Samo urządzenie jest przy tym wodoodporne (IPX6) i trzeba dbać jedynie o to, by nie zamoczyć portu ładowania w stacji dokującej. Długi czas pracy, czyli nawet ponad miesiąc korzystania po 2 minuty dziennie na jednym ładowaniu, zapewnia wbudowany w urządzenie pojemny akumulator, który ładuje się jedynie 1,5 godz.

Szczoteczkę do czyszczenia twarzy Liberex Egg kupisz w Sklepie Spider’s Web w cenie 149 zł. Dostępna są dwie wersje: biała i różowa.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA