Tech  /  Artykuł

Sprytne jajeczko do czyszczenia twarzy. Szczoteczka soniczna Liberex Egg

Picture of the author

Gadżety elektroniczne coraz odważniej szturmują nasze łazienki, a wśród nich znalazły się szczoteczki soniczne do czyszczenia twarzy takie jak Liberex Egg.

Gadżety elektroniczne to nie tylko smartfony, smartwatche, komputery i konsole do gier. Coraz więcej urządzeń zasilanych prądem znajduje drogę do naszych łazienek, gdzie zastępują analogowe. Oprócz szczoteczek elektrycznych, suszarek, wag łazienkowych, maszynek do golenia i depilatorów sporą popularnością cieszą się szczoteczki soniczne do oczyszczenia twarzy.

Liberex Egg dostępna jest w wersji białej i różowej

Liberex Egg — szczoteczka soniczna do twarzy

Przykładek takiej szczoteczki do oczyszczania twarzy, która wykorzystuje energię elektryczną, jest Liberex Egg. Jej zadaniem jest dokładne oczyszczanie skóry z brudu, martwych komórek i resztek makijażu oraz nawet wągrów. W tym celu urządzenie generuje wibracje o częstotliwości 350/s.

Pielęgnowanie skóry wibracjami jest znacznie delikatniejsze niż korzystanie ze zwykłej szczotki napędzanej ruchem mięśni. Dobrą wiadomością jest to, iż w zestawie z Liberex Egg znalazły się trzy wymienne szczotki, które można dopasować do swoich preferencji i wymagań.

Pierwsza z końcówek to silikonowa szczotka, która umożliwi delikatny masaż i pomoże w złuszczeniu naskórka. Druga z nich to szczotka z włosiem o średnicy zaledwie 0,05 mm, która jest idealna do pielęgnacji cery wrażliwej, podczas gdy trzecia z włosiem o średnicy 0,075 mm dokładnie czyści pory.

Szczoteczka soniczna Liberex Egg pracuje przez 60 sekund, a potem automatycznie się wyłącza

Szczoteczka soniczna Liberex Egg potrafi działać w trzech różnych trybach prędkości:

  • głębokie oczyszczanie z prędkością 6500/min;
  • złuszczanie naskórka z prędkością 5000/min;
  • odprężający masaż z prędkością 3800/min.

Liberex Egg ma też wbudowany timer — dwukrotnie po 20 sekundach podczas pracy przypomina o konieczności zmiany pielęgnowanego obszaru poprzez delikatne piszczenie, a po minucie wyłącza się automatycznie. Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że urządzenie się rozładuje, bo ktoś zapomniał je wyłączyć.

Do ładowania Liberex Egg służy stacja dokująca dołączana do zestawu

Samo urządzenie jest przy tym wodoodporne (IPX6) i trzeba dbać jedynie o to, by nie zamoczyć portu ładowania w stacji dokującej. Długi czas pracy, czyli nawet ponad miesiąc korzystania po 2 minuty dziennie na jednym ładowaniu, zapewnia wbudowany w urządzenie pojemny akumulator, który ładuje się jedynie 1,5 godz.

Szczoteczkę do czyszczenia twarzy Liberex Egg kupisz w Sklepie Spider’s Web w cenie 149 zł. Dostępna są dwie wersje: biała i różowa.