1. Spider's Web
 2. Technologie
 3. Sprzęt

Konkurs Xiaomi. Do wygrania vouchery, opaski Smart Band 6 i hulajnoga elektryczna

Lokowanie produktu

Konkurs Xiaomi pozwoli poprawić swoją kondycję oraz wygrać opaskę Mi Smart Band 6. Wystarczy się trochę poruszać.

07.06.2021
11:06
xiaomi mi smart band 6 specyfikacja

Konkurs jest o tyle ciekawy, że nawet jeżeli nie wygramy jednej z setki nagród, to i tak zyskamy poprawę zdrowia. W tym konkursie po prostu nie ma przegranych. Zasady udziału są banalne, a co tydzień do zgarnięcia jest voucher na 219 zł, który można wymienić na opaski Mi Smart Band 6 lub na inne produkty dostępne w sklepie mi-home.pl. Konkurs zaczyna się 7 czerwca i będzie trwał do 18 lipca 2021 r. Został podzielony na 6 rund konkursowych, z których każda zaczyna się od godziny 12:00 w poniedziałek i trwa do godziny 23:59 w niedzielę:

 • runda nr 1 trwa od 7 czerwca do 13 czerwca;
 • runda nr 2 trwa od 14 czerwca do 20 czerwca;
 • runda nr 3 trwa od 21 czerwca do 27 czerwca;
 • runda nr 4 trwa od 28 czerwca do 4 lipca;
 • runda nr 5 trwa od 5 lipca do 11 lipca;
 • runda nr 6 trwa od 12 lipca do 18 lipca;

W każdej rundzie do wygrania jest 100 voucherów na kwotę 219 zł, które do końca sierpnia można wykorzystać przy zakupach w sklepie Xiaomi. Warto już teraz rozejrzeć się po dostępnych produktach, bo każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Mi Smart Band 6 to najnowsza propozycja Xiaomi

Opaska fitnessowa może pochwalić się świetnym ekranem AMOLED wielkości 1,56 cala, który pozwala odczytać wskazania o każdej porze dnia i nocy oraz nawet w rażącym słońcu. Opaska ma możliwość pomiaru poziomu saturacji we krwi. Mi Band 6 ma wbudowany czujnik tętna. Jest wodoodporna, więc świetnie sprawdzi się na basenie. Dodatkowo ma funkcję monitorowania naszego snu. Jedno naładowanie wystarczy na 6 do 7 dni pracy. Doskonale monitoruje nasza aktywność fizyczną. Obsługuje 30 dyscyplin sportowych.

Zasady konkursu są proste: trzeba wstać z kanapy

Zadanie konkursowe składa się z dwóch części. Do wykonania pierwszego potrzebna jest aktywność fizyczna. W ciągu tygodnia należy pokonać co najmniej 50 tysięcy kroków. Organizator konkursu dla zachowania przejrzystości postawił wymóg rejestrowania aktywności fizycznej za pomocą dowolnie wybranej przez użytkownika aplikacji treningowej. Należy uruchomić w niej tryb treningu Chodzenie lub Bieganie. Co więcej - jeżeli posiadamy opaskę lub smartwatcha, to za ich pomocą możemy rejestrować naszą aktywność fizyczną. Nie można jednak zapominać o tym, że również w przypadku korzystania z takich urządzeń należy włączyć tryb treningu w używanej aplikacji treningowej. Oprócz tego należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które będzie publikowane w każdy poniedziałek na stronie konkursu oraz w odpowiednim wątku na forum Mi Community. Żeby zgłosić swój udział należy zamieścić komentarz w wątku konkursowym, w którym odpowiemy na pytanie konkursowe oraz zamieścimy zrzuty ekranu potwierdzające przejście co najmniej 50 tysięcy kroków.

 class="wp-image-1671942"

TL:DR, czyli ściągawka

 • Konkurs trwa od o 7 czerwca do 18 lipca,
 • Podzielony jest na 6 rund tygodniowych,
 • Co tydzień do wygrania 100 voucherów o wartości 219 zł do wykorzystania w sklepie mi-home.pl przy zakupach powyżej 220 zł,
 • Żeby wziąć udział w losowaniu nagród należy w danym tygodniu pokonać minimum 50 tysięcy kroków, zarejestrowanych w trybie treningu Bieganie lub Chodzenie w jednej z dostępnych aplikacji treningowej

Oraz

 • Odpowiedzieć na proste zadanie konkursowe, które publikowane jest co tydzień w poniedziałek na stronie konkursu i na stronie Mi Community w odpowiednim wątku,
 • Każda runda konkursowa to osobny wątek na forum
 • W wątku należy umieścić komentarz, w którym znajdzie się odpowiedź na pytanie konkursowe oraz zrzut ekranu z aplikacji rejestrującej chodzenie (zrzutów może być parę, będą zsumowane)
 • Wygranie vouchera w jednym tygodniu nie wyklucza znalezienie się wśród wygranych w następnym tygodniu. 
 class="wp-image-1671933"

Oprócz tego jest jeszcze nagroda główna

Jest nią hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter Pro 2 albo zestaw składający się z odkurzacza Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 i oczyszczacza powietrza Mi Air Purifier Pro. Zwycięzca sam decyduje jaką chce nagrodę. Żeby mieć prawo udziału w losowaniu nagrody głównej należy co najmniej trzykrotnie wykonać zadanie tygodniowe. Oprócz tego należy opublikować na oficjalnym forum wątek zatytułowany: Recepta na zdrowe życie z wykorzystaniem/przy pomoc urządzeń Xiaomi. Urządzenia opisane w wątku muszą być dostępne w oficjalnej polskiej dystrybucji. Link do wątku należy umieścić w jednym z 6 konkursowych komentarzy. Wątek należy napisać między 7 czerwca (od godz. 12) do 18 lipca (do godziny 23:59).

Zasady są proste, więc warto wziąć udział w tym konkursie, ponieważ nie da się w nim nie wygrać. 50 tysięcy kroków tygodniowo przez 6 tygodni znacząco poprawi nam kondycję. A jeżeli będziemy mieli szczęście to w kolejnych etapach konkursu skorzystamy z Xiaomi Mi Band 6, lub innego sprzętu dostępnego na mi-home.pl.

Tekst powstał we współpracy z Xiaomi.

Lokowanie produktu
Najnowsze